Německé CERAMINOVÉ podlahy a obklady
Německé CERAMINOVÉ podlahy a obklady

PLOVOUCÍ PODLAHY CERAMIN

         Novinka v podlahových krytinách

   CERAMINOVÉ PŘÍRODNÍ MINERÁLNÍ PLOVOUCÍ A             NALEPOVACÍ PODLAHY A OBKLADYPořiďte si podlahu nebo tenký obklad na stěnu, ze které nebudete moci odtrhnout oči. Takovou, která svou krásou předčí všechny ostatní, ale zároveň je nezávadná pro vaše zdraví a odolá i dětským hrám, kolečkovým židlím, vysoké zátěži v obchodním prostoru, kanceláři i vodě v koupelně i sprše.

Ekologické podlahy a obklady,  výrobce CLASSEN (SRN) mají jako základ 100% přírodní minerální materiál (hornina mastek) bez jakýchkoliv škodlivých látek a PVC. 

Jsou kombinací nádherného designu dřeva, moderního betonu či kamene a praktické odolnosti materiálu na bázi keramických podlah a obkladů. Vybírejte z rozmanitého vzhledu, který s vámi vydrží desítky let.                                9 DŮVODŮ PROČ SI VYBRAT PODLAHU CERAMIN

NĚMECKÁ KVALITA A KOUSEK PŘÍRODY U VÁS DOMA

Představujeme vám novinku v podlahových krytinách - ekologické designové podlahy německé společnosti CLASSEN. Tyto podlahy jsou nástupcem módních vinylových krytin, ekonomicky výhodných laminátových podlah a praktické dlažby.

Jejich základem je nosná deska CERAMIN - 100% ekologický materiál bez jakýchkoliv škodlivých látek, ftalátů, změkčovadel, PVC, těžkých kovů a těkavých látek. Složení CERAMINU je na bázi minerálních látek, jež se používají například v potravinářství nebo zdravotnictví. Přesné složení našich podlah je výrobním tajemstvím, avšak můžeme prozradit, že CERAMIN je velmi robustní, odolný materiál podobný keramice, má však nižší hustotu a je výrazně lehčí.

Ekologický certifikát; Bez ftalátů; Extrémně odolné; Vhodné pro podlahové topení; Voděodolný materiál; Snadné na údržbu; PVC free; Certifikát modrý anděl; Vyrobené v Německu.


Tloušťka Ceraminové podlahy a obkladu jen 3mm až 4,5mm.

Tím však přednosti podlah a obkladů z CERAMINU nekončí

Podlahy od německého výrobce, vám poslouží po několik generací. Jsou investicí do budoucnosti, kvality a života v souladu s přírodou. Představují jeden z nejlepších výrobků, jaký si můžete pořídit. Na výběr máte z produktové řady NEO 2.0. nebo SONO a VARIO, přičemž podlahy a obklady z každé z nich mají výjimečně vlastnosti a celou paletou dalších předností. 

  Dekory dřeva, kamene a betonu, 100% recyklovatelné, SEAL-TEC Povrchová úprava, Odolnost proti UV záření, Vysoce zátěžové (třída zatížení 32 - 34,) Vhodné pro kolečkové židle, vhodné i do komerčních a obchodních  prostorů, Odolnost proti smyku, Teplé na dotek, Spára Na 4 stranách, Příjemný zvuk v místnosti, Strukturovaný 3D povrch, odolnost vůči vlhku a vodě.

Podlahy i obklady z Ceraminu v tloušťce jen 3-4,5mm, položíte plovoucím způsobem nebo plošným nalepením, velmi snadno i svépomoci bez  speciálního nářadí kamkoliv, do obýváku, ložnice, kuchyně, wellness i koupelny, vstupní haly, obchodních prostor, atd. Ceramin vám snadno umožní rychle a efektivně změnit vzhled koupelny, kuchyně nebo obyváku. 

Dají se položit nebo nalepit i na původní dlažby, parkety, obklady nebo umakart.

Použití: nejen jako podlahy nebo na schody, ale také jako obklad stěn, krbů, renovace nebo obklad koupelny i jako renovace nábytku, obklad umakartu a pod..

       Ceny od  799 kč/m2 bez DPH.  

                                             

  Otevřete si katalogy německých  podlah a obkladů z CERAMINU 

                                 Video návod pokládky podlahy a obkladů z Ceraminu  


!!! Doporučujeme vybírat vždy podlahy i obklady přímo ve vzorkovnách, vyhnete se zklamáním z případné odlišnosti barvy a designu, které na internetu nebo v katalogu mohou zkreslovat !!! 

                           Inspirativní fotografie realizací podlah a obkladů z Ceraminu

Pro vaší realizaci se může také hodit