Německé CERAMINOVÉ plovoucí podlahy a obklady
Německé CERAMINOVÉ plovoucí podlahy a obklady

CERAMINOVÉ

 PLOVOUCÍ PODLAHY A OBKLADY

NĚMECKÉ PŘÍRODNÍ, MINERÁLNÍ PODLAHY A OBKLADY 


                         

Pořiďte si Německou plovoucí podlahu nebo tenký obklad na stěnu, ze které nebudete moci odtrhnout oči. Takovou, která svou krásou předčí všechny ostatní, ale zároveň je nezávadná pro vaše zdraví a odolá i dětským hrám, kolečkovým židlím, vysoké zátěži v obchodním prostoru, kanceláři i vodě v koupelně i sprše.

Ekologické podlahy a obklady, mají jako základ 100% přírodní minerální materiál (hornina mastek) bez jakýchkoliv škodlivých látek a PVC. 

Jsou kombinací nádherného designu dřeva, moderního betonu či kamene a praktické odolnosti materiálu na bázi keramických podlah a obkladů. Vybírejte z rozmanitého vzhledu, který s vámi vydrží desítky let.                                9 DŮVODŮ PROČ SI VYBRAT PODLAHU CERAMIN

NĚMECKÁ KVALITA A KOUSEK PŘÍRODY U VÁS DOMA

Představujeme vám novinku v podlahových krytinách - ekologické designové podlahy německé společnosti CLASSEN. 

Tyto podlahy jsou nástupcem módních vinylových krytin, ekonomicky výhodných laminátových podlah a praktické dlažby.

Jejich základem je nosná deska CERAMIN - 100% ekologický materiál bez jakýchkoliv škodlivých látek, ftalátů, změkčovadel, PVC, těžkých kovů a těkavých látek. Složení CERAMINU je na bázi minerálních látek, jež se používají například v potravinářství nebo zdravotnictví. Přesné složení našich podlah je výrobním tajemstvím, avšak můžeme prozradit, že CERAMIN je velmi robustní, odolný materiál podobný keramice, má však nižší hustotu a je výrazně lehčí.

Ekologický certifikát; Bez ftalátů; Extrémně odolné; Vhodné pro podlahové topení; Voděodolný materiál; Snadné na údržbu; PVC free; Certifikát modrý anděl; Vyrobené v Německu.


Tloušťka Ceraminové podlahy nebo obkladu jen 3mm až 4,5mm.

Tím však přednosti podlah a obkladů z CERAMINU nekončí

Podlahy od německého výrobce, vám poslouží po několik generací. Jsou investicí do budoucnosti, kvality a života v souladu s přírodou. Představují jeden z nejlepších výrobků, jaký si můžete pořídit. Na výběr máte z produktové řady NEO 2.0. nebo SONO a VARIO, přičemž podlahy a obklady z každé z nich mají výjimečně vlastnosti a celou paletou dalších předností. 

  Dekory dřeva, kamene a betonu, 100% recyklovatelné, SEAL-TEC Povrchová úprava, Odolnost proti UV záření, Vysoce zátěžové (třída zatížení 32 - 34,) Vhodné pro kolečkové židle, vhodné i do komerčních a obchodních  prostorů, Odolnost proti smyku, Teplé na dotek, Spára Na 4 stranách, Příjemný zvuk v místnosti, Strukturovaný 3D povrch, odolnost vůči vlhku a vodě.

Podlahy i obklady z Ceraminu v tloušťce jen 3-4,5mm, položíte plovoucím způsobem nebo plošným nalepením, velmi snadno i svépomoci bez  speciálního nářadí kamkoliv, do obýváku, ložnice, kuchyně, wellness i koupelny, vstupní haly, obchodních prostor, atd. Ceramin vám snadno umožní rychle a efektivně změnit vzhled vašeho interiéru. 

Dají se položit nebo nalepit i na původní dlažby, parkety, obklady nebo umakart.

Použití: Nejen jako podlahy nebo na schody, ale také jako obklad stěn, krbů, renovace nebo obklad koupelny i jako renovace nábytku, obklad umakartu a pod..

       Ceny od  799 kč/m2 bez DPH.  

                                             

  Otevřete si katalogy německých  podlah a obkladů z CERAMINU 

                                 Video návod pokládky podlahy a obkladů z Ceraminu  


!!! Doporučujeme vybírat vždy podlahy i obklady přímo ve vzorkovnách, vyhnete se zklamáním z případné odlišnosti barvy a designu, které na internetu nebo v katalogu mohou zkreslovat !!! 

                           Inspirativní fotografie realizací podlah a obkladů z Ceraminu

Pro vaší realizaci se může také hodit

https://www.artstyl.cz/gdpr/ “Naše webové stránky využívají technologie retargetingu od služby Sklik provozované společností Seznam.cz, a.s. Ta nám umožňuje ukázat návštěvníkům, kteří již projevili zájem o naše produkty, naše reklamy v reklamní síti společnosti Seznam.cz, a.s.“