EKOLOGICKÉ CERAMINOVÉ PLOVOUCÍ  PODLAHY A DESIGNOVÉ OBKLADY   zn.CLASSEN (SRN)Pořiďte si podlahu nebo tenký obklad, ze které nebudete moci odtrhnout oči. Takovou, která svou krásou předčí všechny ostatní, ale zároveň je nezávadná pro vaše zdraví a odolá i dětským hrám, kolečkovým židlím, vysoké zátěži i vodě .

Ekologické podlahy a obklady, německého výrobce CLASSEN mají jako základ 100% přírodní minerální materiál (hornina mastek) bez jakýchkoliv škodlivých látek. 

Jsou kombinací nádherného přírodního designu dřeva či kamene a praktické odolnosti materiálu na bázi keramických podlah a obkladů. Vybírejte z rozmanitého designu, který s vámi vydrží desítky let.

 9 DŮVODŮ PROČ VYBRAT PODLAHU NEBO OBKLAD Z CERAMINU.Tyto nové značkové německé podlahy, jsou nástupcem módních vinylových krytin a ekonomicky výhodných laminátových podlah i praktické keramické dlažby.

Jejich základem je nosná deska CERAMIN - 100% přírodní ekologický materiál bez jakýchkoliv škodlivých látek, ftalátů, změkčovadel, lepidel, PVC, těžkých kovů a těkavých látek.

Složení CERAMINU je na bázi minerálních látek, jež se používají například v potravinářství nebo zdravotnictví. Přesné složení našich podlah je výrobním tajemstvím, avšak můžeme prozradit, že CERAMIN je velmi robustní, odolný materiál podobný keramice, má však nižší hustotu a je výrazně lehčí, teplejší a pružnější, velmi snadno se pokládá, díky systému patentovaných zámků. Tloušťka Ceraminové podlahy jen 4,5mm a obkladu 3mm.

Podlahy a obklady z CERAMINU , mají ekologický certifikát - Bez ftalátů - Extrémně odolné - Vhodné pro podlahové topení i elektrické - Vodě odolný materiál vhodný i do koupelen a welnes - Snadné na údržbu - PVC free - Certifikát Modrý Anděl - Vyrobené kompletně v Německu.

Tím však přednosti podlah a obkladů z CERAMINU nekončí

Podlahy od německého výrobce, společnosti CLASSEN, vám poslouží po několik generací. Jsou investicí do budoucnosti, kvality a života v souladu s přírodou. Představují jeden z nejlepších výrobků, jaký si můžete pořídit. Na výběr máte z produktové řady NEO 2.0. nebo SONO a VARIO, přičemž podlahy a obklady z každé z nich mají výjimečně vlastnosti a celou paletou dalších předností. Dekory dřeva, kamene a betonu.

100% recyklovatelné, SEAL-TEC Povrchová úprava, Odolnost proti UV záření, Tloušťka materiálu 3 - 4,5mm,

Vysoce zátěžové, třída zatížení 32 - 34, Vhodné pro kolečkové židle, vhodné i do komerčních a obchodních  prostorů, Odolnost proti smyku, Teplé na dotek, Spára Na 4 stranách, Příjemný zvuk v místnosti, Strukturovaný 3D povrch.

Podlahy i obklady z Ceraminu položíte velmi snadno bez  speciálního nářadí kamkoliv, do obýváku, ložnice, kuchyně, velnes i koupelny, vstupní haly, obchodních prostor, atd. Obklady vám snadno umožní rychle a efektivně změnit vzhled koupelny nebo obyváku. Dají se nalepit i na staré obklady nebo umakart.

Použítí: nejen jako podlahy nebo na schody, ale také jako obklad stěn, krbů, renovace nebo obklad koupelny i jako renovace nábytku.

       Ceny od  780 kč/m2 bez DPH.  

                                              AKCE DO od 8.7.2020 - 31.08.2020 

speciální podložka v hodnotě 183kč/m2, pod plovoucí podlahy z CERAMINU k objednávce zdarma

Ekologické podlahy z Ceraminu (Classen)

Plovoucí Ceraminové podlahy Classen

  Otevřete si katalogy německých Ceraminových podlah a obkladů zn. CLASSEN

                                 Video návod pokládky podlahy a obkladů z Ceraminu  

Pro vaší realizaci se může také hodit