EKOLOGICKÉ CERAMINOVÉ PLOVOUCÍ  PODLAHY A OBKLADY   zn.CLASSEN (SRN)Pořiďte si podlahu, ze které nebudete moci odtrhnout oči. Takovou, která svou krásou předčí všechny ostatní, ale zároveň je nezávadná pro vaše zdraví a odolá i dětským hrám, kolečkovým židlím, vysoké zátěži i vodě .

Ekologické podlahy německého výrobce CLASSEN mají jako základ 100% přírodní minerální materiál (mastek) bez jakýchkoliv škodlivých látek. Jsou kombinací nádherného přírodního designu dřeva či kamene a praktické odolnosti materiálu na bázi keramických podlah. Vybírejte z rozmanitého designu, který s vámi vydrží desítky let.

 9 DŮVODŮ PROČ VYBRAT PODLAHU Z CERAMINU.Tyto nové značkové německé podlahy, jsou nástupcem módních vinylových krytin a ekonomicky výhodných laminátových podlah i praktické keramické dlažby.

Jejich základem je nosná deska CERAMIN - 100% přírodní ekologický materiál bez jakýchkoliv škodlivých látek, ftalátů, změkčovadel, lepidel, PVC, těžkých kovů a těkavých látek.

Složení CERAMINU je na bázi minerálních látek, jež se používají například v potravinářství nebo zdravotnictví. Přesné složení našich podlah je výrobním tajemstvím, avšak můžeme prozradit, že CERAMIN je velmi robustní, odolný materiál podobný keramice, má však nižší hustotu a je výrazně lehčí a teplejší, velmi snadno se pokládá, díky systému zámků, tloušťka Ceraminové podlahy jen 4,5mm.

Podlahy z CERAMINU zn.Classen, mají ekologický certifikát - Bez ftalátů - Extrémně odolné - Vhodné pro podlahové topení i elektrické - Voděodolný materiál vhodný i do koupelen a vellnes - Snadné na údržbu - PVC free - Certifikát Modrý Anděl - Vyrobené kompletně v Německu.

Tím však přednosti podlah z CERAMINU nekončí

Podlahy od německého výrobce, společnosti CLASSEN, vám poslouží po několik generací. Jsou investicí do budoucnosti, kvality a života v souladu s přírodou. Představují jeden z nejlepších výrobků, jaký si můžete pořídit. Na výběr máte z produktové řady NEO 2.0. a SONO, přičemž podlahy z každé z nich mají výjimečně vlastnosti a celou paletou dalších předností. Dekory dřeva, kamene a betonu.

100% recyklovatelné, SEAL-TEC Povrchová úprava, Odolnost proti UV záření, Tloušťka materiálu 4,5mm,

Vysoce zátěžové, třída zatížení 32 - 34, Vhodné pro kolečkové židle, vhodné i do komerčních a obchodních  prostorů, Odolnost proti smyku, Teplé na dotek, Spára Na 4 stranách, Příjemný zvuk v místnosti, Strukturovaný 3D povrch.

Podlahy z Ceraminu položíte velmi snadno bez  speciálního nářadí kamkoliv, do obýváku, ložnice, kuchyně, velnes i koupelny, vstupní haly, obchodních prostor, atd.

Můžete je použít nejen jako podlahu a na schody, ale také jako obklad stěn v koupelnách,  interiéru i jako obklad nábytku.

                                Zaváděcí ceny do 31.03.2020 od 669 kč/m2 bez DPH.

Ekologické podlahy z Ceraminu (Classen)

Plovoucí Ceraminové podlahy Classen

  Otevřete si katalogy německých Ceraminových podlah zn. CLASSEN

Pro vaší realizaci se může také hodit