MINERÁLNÍ CERAMINOVÉ

        PLOVOUCÍ  PODLAHY A OBKLADY  

                                    NOVINKA - maximální kvalita mezi podlahami ze SRN 


  POŘIĎTE SI PODLAHU NEBO OBKLAD, ZE KTERÉ NEBUDETE MOCI ODTRHNOUT OČI.

 Takovou, která svou krásou a vlastnostmi předčí všechny ostatní, ale zároveň je nezávadná pro vaše zdraví, je teplá na dotek a odolá i dětským hrám, kolečkovým židlím, vysoké zátěži v komerčním prostoru, kanceláři, vodě v koupelně i sprše.  

           Ekologické minerální podlahy a obklady, německého výrobce CLASSEN, mají jako základ 100% přírodní recyklovatelný materiál

                    Jsou kombinací nádherného designu dřeva, kamene nebo moderního betonu a praktické odolnosti materiálu na bázi keramických podlah a obkladů. Vybírejte z rozmanitého vzhledu, který s vámi vydrží desítky let.

   PROČ VYBRAT PODLAHU NEBO OBKLAD Z CERAMINU.

Tyto nové značkové Ceraminové podlahy, jsou nástupcem módních vinylových krytin a ekonomicky výhodných ale chladných a hlučných laminátových podlah, tak i praktické, ale studené keramické dlažby.

Předností těchto podlah a obkladů je nosná deska CERAMIN - 100% přírodní ekologický materiál bez jakýchkoliv škodlivých látek, ftalátů, změkčovadel, lepidel, PVC, těžkých kovů a těkavých látek.

(Základem Ceraminu je přírodní hornina mastek, který výborně kumuluje okolní teplo. Mastek se používá po staletí i na obklady luxusních krbů, pecí nebo kamen). 

Složení CERAMINU je na bázi přírodních minerálních látek, jež se používají například v potravinářství nebo zdravotnictví. Přesné složení našich podlah je výrobním tajemstvím, avšak můžeme prozradit, že CERAMIN je velmi robustní, odolný materiál podobný keramice, má však nižší hustotu a je výrazně lehčí, teplejší a pružnější, velmi snadno se pokládá.

 Tloušťka Ceraminové podlahy nebo obkladu jen 3mm nebo 4,5mm.

Podlahy a obklady z CERAMINU , mají ekologický certifikát - Bez ftalátů SEAL-TEC Povrchová úprava -  Extrémně odolné proti poškrábání (třída zátěže až 34) - Vhodné pro kolečkové židle - Vhodné i do komerčních a obchodních prostorů - Vhodné pro podlahové topení i elektrické - Vodě odolný materiál vhodný i do koupelen, sprch, sauny a wellness - Odolnost proti smyku a uklouznutí -Teplé na dotek - Strukturovaný 3D povrch - Spára Na 4 stranách - Příjemný zvuk v místnosti - Odolnost proti UV záření. Snadné na údržbu - PVC free - Certifikát Modrý Anděl - Vyrobené kompletně v Německu.

Tím však přednosti podlah a obkladů z CERAMINU nekončí

Podlahy z Ceraminu, vám poslouží po několik generací. Jsou investicí do budoucnosti, kvality a života v souladu s přírodou. Představují jeden z nejlepších výrobků, jaký si můžete pořídit. 

Na výběr máte z produktové řady NEO 2.0. a NEO PRO nebo SONO a VARIO, přičemž podlahy a obklady z každé  řady mají výjimečně vlastnosti a celou paletu dekorů a  dalších předností. 

  Podlahy i obklady z Ceraminu položíte plovoucím způsobem spojením speciálních zabudovaných patentovaných  zámků nebo celoplošným nalepením, velmi snadno a rychle bez  speciálního nářadí kamkoliv, do obýváku, ložnice, kuchyně, wellness i koupelny, vstupní haly, obchodních prostor, atd. Ceramin vám snadno umožní rychle a efektivně změnit vzhled každého interiéru . Můžete položit nebo nalepit také na původní dlažby, parkety, obklady nebo umakart a pod.

Použití: nejen na podlahy, schody a obklad stěn, ale také jako renovace nábytku.

       Ceny od  799 kč/m2 bez DPH.  

                                             

  Otevřete si katalogy Ceraminových podlah a obkladů 

                                 Video návod pokládky podlahy a obkladů z Ceraminu  

Inspirativní foto realizací podlah a obkladů z Ceraminu

!!! Doporučujeme vybírat vždy podlahy přímo ve vzorkovně, vyhnete se zklamáním z případné odlišnosti barvy a designu, které na internetu nebo v katalogu mohou zkreslovat !!! 

Pro vaší realizaci se může také hodit