NĚMECKÉ MINERÁLNÍ CERAMINOVÉ 

PLOVOUCÍ PODLAHY NEBO OBKLADY

NEJKVALITNĚJŠÍ RIGIDNÍ - SPC PODLAHY A OBKLADY NA TRHU 


CERAMIN - EKOLOGICKÉ PODLAHY NĚMECKÉ SPOLEČNOSTI CLASSEN

Inovativní plovoucí i nalepovací podlahy, které jsou jako první svého druhu vyrobeny na unikátní nosné desce CERAMIN.

Tyto podlahy jsou ekologickým nástupcem vinylových podlah, neobsahují ftaláty, změkčovadla ani jiné škodlivé látky. CERAMIN umí nahradit vinyl, laminát i keramickou dlažbu nebo obklad. Ceramin je materiál podobný odolností keramice, který neobsahuje žádné škodlivé látky a vychází z přírodních materiálů. Váš domov bude s těmito podlahami nejen krásný, ale také bezpečný.

Pořiďte si Německou kvalitní podlahu nebo tenký obklad na stěnu, ze které nebudete moci odtrhnout oči. Takovou, která svou krásou předčí všechny ostatní, ale zároveň je nezávadná pro vaše zdraví a odolá i dětským hrám a kolečkovým židlím.Odolá také vysoké zátěži v obchodním prostoru, kanceláři ale i vodě v koupelně či sprše díky speciálním zámkům..

Ekologické CERAMINOVÉ  podlahy a obklady, mají jako základ 100% přírodní minerální materiál (hornina mastek) bez jakýchkoliv škodlivých látek a PVC.ylové podlahy, keramické obklady a dlažbu.


Ceraminová podlaha ENCORE SPC
Ceraminová podlaha ENCORE SPC

PRÉMIOVÉ DESIGNOVÉ PODLAHY CERAMIN ENCORE SPC

PODLAHY ENCORE SPC JSOU VELMI ODOLNÉ. MŮŽETE JE POLOŽIT KAMKOLIV CHCETE A HLAVNĚ BEZ OBAV.

Venku prší a máte promočené boty? Rozlévají vaše ratolesti zvesela vodu při koupání? Nic z toho už vám vadit nebude. Díky svým výjimečně odolným materiálům a preciznímu zpracování můžete podlahy ENCORE SPC umístit do kterékoliv místnosti.

 • Odolné i vůči velmi
  vysoké zátěži
 • Jednoduché na
  údržbu
 • Odolné vůči UV
  záření

DEKORY PODLAH CERAMIN ENCORE SPC

Prohlédněte si dekory, které vám nabízejí podlahy Encore SPC s ceraminovými deskami. Jde o nejkvalitnější výrobky na současném trhu. To se projevuje nejen jejich odolností, extrémní robustností a ekologií, ale také nádherným designem, který se bude vyjímat kdekoliv ve vašem domově. Encore SPC s sebou přináší dekor dřeva.

Ceramin je materiál podobný keramice, který neobsahuje žádné škodlivé látky a vychází z přírodních materiálů. Váš domov bude s těmito podlahami nejen krásný, ale také bezpečný.

  

PRÉMIOVÉ DESIGNOVÉ PODLAHY UNIVERSE

KVALITA PODLAH UNIVERSE TKVÍ V PRECIZNÍM ZPRACOVÁNÍ A POUŽITÍ PRVOTŘÍDNÍCH MATERIÁLŮ

Unikátní kvalita podlah UNIVERSE je výsledkem kombinace inovativních voděodolných ceraminových desek a pečlivého zpracování dekoru s povrchovou úpravou Sealtec+.

 • Odolná a trvalá,
  že ji můžete položit do chodby i kuchyně
 • Teplá a ekologická,
  že je vhodná do dětského pokoje i ložnice
 • Elegantní, praktická,
  že se hodí i do obývacího pokoje
Plovoucí podlaha CERAMIN UNIVERSE
Plovoucí podlaha CERAMIN UNIVERSE

DEKORY CERAMINOVÝCH PODLAH CERAMIN UNIVERSE

Prohlédněte si dekory, které vám nabízejí podlahy CERAMIN UNIVERSE s ceraminovými deskami. Jde o nejkvalitnější výrobky na současném trhu. To se projevuje nejen jejich odolností, extrémní robustností a ekologií, ale také nádherným designem, který se bude vyjímat kdekoliv ve vašem domově. CERAMIN UNIVERSE s sebou přináší dekor dřeva, kamene a formát velkých dlaždic.

CERAMINOVÉ PODLAHY

Jsou kombinací nádherného designu dřeva, moderního betonu či kamene a praktické odolnosti materiálu na úrovni keramických podlah a obkladů. Vybírejte z rozmanitého vzhledu, který s vámi vydrží desítky let.

 100% recyklovatelné, SEAL-TEC+  Povrchová úprava, Odolnost proti UV záření.

 Vysoce zátěžové (třída zatížení 33 - 34,) Vhodné pro kolečkové židle, vhodné i do obchodních  prostorů, Odolnost proti smyku, Teplé na dotek, Příjemný zvuk v místnosti, Strukturovaný 3D povrch, odolnost vůči  vodě.

Podlahy i obklady z Ceraminu jsou v tloušťce jen 3 - 4,5mm, položíte zacvaknutím zámků plovoucím způsobem nebo plošným nalepením, velmi snadno i svépomoci bez  speciálního nářadí kamkoliv, do obýváku, ložnice, kuchyně, wellnes i koupelny, vstupní haly, obchodních prostor, atd. Ceramin vám snadno umožní rychle a efektivně změnit vzhled vašeho interiéru. 

Dají se na sucho položit nebo nalepit i na původní dlažby, parkety, obklady nebo umakart.

Použití: Nejen jako podlahy nebo na schody, ale také jako obklad stěn, krbů, renovace nebo obklad koupelny i jako renovace nábytku, obklad umakartu a pod..

       Ceny od  799 kč/m2 bez DPH.  

                                             

Video návod na pokládku Ceraminové podlahy


!!! Doporučujeme vybírat vždy podlahy i obklady přímo ve vzorkovnách, vyhnete se zklamáním z případné odlišnosti barvy a designu, které na internetu nebo v katalogu mohou zkreslovat !!! 

Inspirativní fotografie realizací podlah a obkladů z Ceramin

Pro vaší realizaci se může také hodit

https://www.artstyl.cz/gdpr/ “Naše webové stránky využívají technologie retargetingu od služby Sklik provozované společností Seznam.cz, a.s. Ta nám umožňuje ukázat návštěvníkům, kteří již projevili zájem o naše produkty, naše reklamy v reklamní síti společnosti Seznam.cz, a.s.“