EKOLOGICKÉ NĚMECKÉ PODLAHY CLASSEN CeraminPořiďte si podlahu, ze které nebudete moci odtrhnout oči. Takovou, která svou krásou předčí všechny ostatní, ale zároveň je nezávadná pro vaše zdraví a odolá i dětským hrám.

Ekologické podlahy německého výrobce CLASSEN mají jako základ 100% ekologický materiál bez jakýchkoliv škodlivých látek. Jsou kombinací nádherného přírodního designu dřeva či kamene a praktické odolnosti materiálu na bázi keramických podlah. Vybírejte z rozmanitého designu, který s vámi vydrží desítky let.

9 důvodů proč si vybrat podlahu Ceramin.

Německá kvalita a kousek přírody u vás doma

Představujeme vám novinku v podlahových krytinách - ekologické designové podlahy německé společnosti CLASSEN. Tyto podlahy jsou nástupcem módních vinylových krytin, ekonomicky výhodných laminátových podlah a praktické dlažby.

Jejich základem je nosná deska CERAMIN - 100% přírodní ekologický materiál bez jakýchkoliv škodlivých látek, ftalátů, změkčovadel, lepidel, PVC, těžkých kovů a těkavých látek.

Složení CERAMINU je na bázi minerálních látek, jež se používají například v potravinářství nebo zdravotnictví. Přesné složení našich podlah je výrobním tajemstvím, avšak můžeme prozradit, že CERAMIN je velmi robustní, odolný materiál podobný keramice, má však nižší hustotu a je výrazně lehčí a velmi snadno se pokládá, díky systému zámků.

Podlahy Classen mají Ekologický certifikát, Bez ftalátů, Extrémně odolné, Vhodné pro podlahové topení i elektrické, Voděodolný materiál vhodný i do koupelen a vellnes, Snadné na údržbu, PVC free, Certifikát Modrý Anděl, Vyrobené v Německu.

Tím však přednosti podlah CLASSEN nekončí

Podlahy od německého výrobce, společnosti CLASSEN, vám poslouží po několik generací. Jsou investicí do budoucnosti, kvality a života v souladu s přírodou. Představují jeden z nejlepších výrobků, jaký si můžete pořídit. Na výběr máte z produktové řady NEO 2.0. a SONO, přičemž podlahy z každé z nich mají výjimečně vlastnosti a celou paletou dalších předností.

100% recyklovatelné, SEALtec Povrchová úprava, Odolnost proti UV záření, Tloušťka materiálu 4,5mm,

Vysoce zátěžové, třída zatížení 32 a 33, Vhodné pro kolečkové židle, vhodné i do komerčních prostorů, Odolnost
proti smyku, Teplé na dotek, Spára Na 4 stranách, Příjemný zvuk v místnosti, Strukturovaný povrch.

Podlahy z Ceraminu položíte snadno kamkoliv, do obýváku, ložnice, kuchyně, velnes i koupelny, vstupní haly, obchodních prostor, atd. a můžete je použít i jako obklady na stěnu.

Ceny od 669 kč/m2 bez DPH.


Detaily položky


Detaily položky

Otevřete si katalogy německých plovoucích podlah CLASSEN

Pro vaší realizaci se může také hodit