CERAMIN

 NĚMECKÉ MINERÁLNÍ PLOVOUCÍ PODLAHY A OBKLADY

NEJKVALITNĚJŠÍ RIGIDNÍ PODLAHY A OBKLADY NA TRHU 


    Výhody Německých podlah CERAMIN:

- TOP na podlahové topení

- TOP tvarová stálost

- Voděodolnost

- Vysoká odolnost proti poškození povrchu

- Ekologická podlaha, jedinečný produkt na trhu                    

Pořiďte si Německou kvalitní podlahu nebo tenký obklad na stěnu, ze které nebudete moci odtrhnout oči. Takovou, která svou krásou předčí všechny ostatní, ale zároveň je nezávadná pro vaše zdraví a odolá i dětským hrám, kolečkovým židlím, vysoké zátěži v obchodním prostoru, kanceláři i vodě v koupelně i sprše.

Ekologické podlahy a obklady, mají jako základ 100% přírodní minerální materiál (hornina mastek) bez jakýchkoliv škodlivých látek a PVC. 

Jsou kombinací nádherného designu dřeva, moderního betonu či kamene a praktické odolnosti materiálu na úrovni keramických podlah a obkladů. Vybírejte z rozmanitého vzhledu, který s vámi vydrží desítky let.                               9 DŮVODŮ PROČ SI VYBRAT PODLAHU  CERAMINU

NĚMECKÁ KVALITA A KOUSEK PŘÍRODY U VÁS DOMA

Představujeme vám novinku v podlahových krytinách - Německé ekologické designové podlahy   

Tyto podlahy jsou nástupcem módních vinylových krytin, ekonomicky výhodných laminátových podlah a praktické keramické dlažby.

Jde o nejkvalitnější výrobky na současném trhu. To se projevuje nejen jejich odolností, extrémní robustností a ekologií, ale také nádherným designem, který se bude vyjímat kdekoliv ve vašem domově. CERAMIN UNIVERSE a ENCORE SPC  s sebou přináší dekor dřeva, kamene a formát velkých dlaždic

Jejich základem je nosná deska CERAMIN - 100% ekologický materiál bez jakýchkoliv škodlivých látek, ftalátů, změkčovadel, PVC, těžkých kovů a těkavých látek. Složení CERAMINU je na bázi minerálních látek, jež se používají například v potravinářství nebo zdravotnictví. Přesné složení našich podlah je výrobním tajemstvím, avšak můžeme prozradit, že CERAMIN je velmi robustní, odolný materiál podobný keramice, má však nižší hustotu a je výrazně lehčí.

Ekologický certifikát; Bez ftalátů; Extrémně odolné; Vhodné pro podlahové topení; Voděodolný materiál; Snadné na údržbu; PVC free; Certifikát modrý anděl; Vyrobené v Německu.


Tloušťka Ceraminové podlahy nebo obkladu jen 3 - 4mm .

Tím však přednosti podlah a obkladů z CERAMINU nekončí

Ceramin je materiál podobný keramice, který  vychází z přírodních materiálů. Váš domov bude s těmito podlahami nejen krásný, ale také bezpečný.

Podlahy z Ceraminu, vám poslouží po několik generací. Jsou investicí do budoucnosti, kvality a života v souladu s přírodou. Představují jeden z nejlepších výrobků, jaký si můžete pořídit. Na výběr máte z produktové řady ENCORE SPC nebo UNIVERSE, přičemž podlahy a obklady z každé z nich mají výjimečně vlastnosti a celou paletou dalších předností. 

 100% recyklovatelné, SEAL-TEC Povrchová úprava, Odolnost proti UV záření, Vysoce zátěžové (třída zatížení 33 - 34,) Vhodné pro kolečkové židle, vhodné i do komerčních a obchodních  prostorů, Odolnost proti smyku, Teplé na dotek, Spára Na 4 stranách, Příjemný zvuk v místnosti, Strukturovaný 3D povrch, odolnost vůči vlhku a vodě.

Podlahy i obklady z Ceraminu v tloušťce jen 3 - 4mm, položíte zacvaknutím zámků plovoucím způsobem nebo plošným nalepením, velmi snadno i svépomoci bez  speciálního nářadí kamkoliv, do obýváku, ložnice, kuchyně, wellnes i koupelny, vstupní haly, obchodních prostor, atd. Ceramin vám snadno umožní rychle a efektivně změnit vzhled vašeho interiéru. 

Dají se položit nebo nalepit i na původní dlažby, parkety, obklady nebo umakart.

Použití: Nejen jako podlahy nebo na schody, ale také jako obklad stěn, krbů, renovace nebo obklad koupelny i jako renovace nábytku, obklad umakartu a pod..

       Ceny od  799 kč/m2 bez DPH.  

                                             

  Otevřete si NOVÉ katalogy Německých  podlah a obkladů z CERAMINU 


!!! Doporučujeme vybírat vždy podlahy i obklady přímo ve vzorkovnách, vyhnete se zklamáním z případné odlišnosti barvy a designu, které na internetu nebo v katalogu mohou zkreslovat !!! 

                           Inspirativní fotografie realizací podlah a obkladů z Ceramin

Pro vaší realizaci se může také hodit

https://www.artstyl.cz/gdpr/ “Naše webové stránky využívají technologie retargetingu od služby Sklik provozované společností Seznam.cz, a.s. Ta nám umožňuje ukázat návštěvníkům, kteří již projevili zájem o naše produkty, naše reklamy v reklamní síti společnosti Seznam.cz, a.s.“