EKOLOGICKÉ NĚMECKÉ PODLAHY CLASSEN CeraminPořiďte si podlahu, ze které nebudete moci odtrhnout oči. Takovou, která svou krásou předčí všechny ostatní, ale zároveň je nezávadná pro vaše zdraví a odolá i dětským hrám, kolečkovým židlím i vodě .

Ekologické podlahy německého výrobce CLASSEN mají jako základ 100% ekologický minerální materiál bez jakýchkoliv škodlivých látek. Jsou kombinací nádherného přírodního designu dřeva či kamene a praktické odolnosti materiálu na bázi keramických podlah. Vybírejte z rozmanitého designu, který s vámi vydrží desítky let.

             9 důvodů proč si vybrat podlahu z Ceraminu.Tyto nové značkové podlahy jsou nástupcem módních vinylových krytin a ekonomicky výhodných laminátových podlah i praktické keramické dlažby.

Německá kvalita a kousek přírody u vás doma

Jejich základem je nosná deska CERAMIN - 100% přírodní ekologický materiál bez jakýchkoliv škodlivých látek, ftalátů, změkčovadel, lepidel, PVC, těžkých kovů a těkavých látek.

Složení CERAMINU je na bázi minerálních látek, jež se používají například v potravinářství nebo zdravotnictví. Přesné složení našich podlah je výrobním tajemstvím, avšak můžeme prozradit, že CERAMIN je velmi robustní, odolný materiál podobný keramice, má však nižší hustotu a je výrazně lehčí a velmi snadno se pokládá, díky systému zámků.

Podlahy Classen mají Ekologický certifikát - Bez ftalátů - Extrémně odolné - Vhodné pro podlahové topení i elektrické - Voděodolný materiál vhodný i do koupelen a vellnes - Snadné na údržbu - PVC free - Certifikát Modrý Anděl - Vyrobené v Německu.

Tím však přednosti podlah CLASSEN nekončí

Podlahy od německého výrobce, společnosti CLASSEN, vám poslouží po několik generací. Jsou investicí do budoucnosti, kvality a života v souladu s přírodou. Představují jeden z nejlepších výrobků, jaký si můžete pořídit. Na výběr máte z produktové řady NEO 2.0. a SONO, přičemž podlahy z každé z nich mají výjimečně vlastnosti a celou paletou dalších předností. Dekory dřeva, kamene a betonu.

100% recyklovatelné, SEALtec Povrchová úprava, Odolnost proti UV záření, Tloušťka materiálu 4,5mm,

Vysoce zátěžové, třída zatížení 32 a 33, Vhodné pro kolečkové židle, vhodné i do komerčních prostorů, Odolnost
proti smyku, Teplé na dotek, Spára Na 4 stranách, Příjemný zvuk v místnosti, Strukturovaný 3D povrch.

Podlahy z Ceraminu položíte velmi snadno kamkoliv, do obýváku, ložnice, kuchyně, velnes i koupelny, vstupní haly, obchodních prostor, atd. a můžete je použít i jako obklady na stěny v koupelnách i v interiéru.

                                Zaváděcí ceny do 31.12.2019 od 669 kč/m2 bez DPH.


ekologické podlahy z Ceraminu (Classen)


Detaily položky

                                     Otevřete si katalogy německých Ceraminových podlah zn. CLASSEN

Pro vaší realizaci se může také hodit