Kamenná fasáda - přírodní kamenný obklad Rula
Kamenná fasáda - přírodní kamenný obklad Rula

Obklady z přírodního kamene, obkladové panely z přírodního kamene, obkladový kámen.


  • Exklusivní přírodní kamenné obklady a dlažby


Krása rostlého přírodního kamene je neopakovatelná a každý projekt, který zahrnuje prvky z kamene je originální a pocitově velice příjemný a vkusný.


Přijďte si prohlédnout velký výběr (cca 90 typů) nádherných kamených obkladů a kamenných obkladových panelů, dlažeb z břidlice, pískovce, travertínu, žuly, andezitu, vápence, křemence, atd.

KAMENNÉ OBKLADOVÉ PANELY z naší nabídky jsou vyrobeny z přírodních ručně opracovaných kamenů. Jednotlivé kameny jsou odborně seskládány do formátu obkladového panelu  a prokotveny skelnou nebo kovovou síťkou. Tím vznikne přírodní obklad (,,obkladový panel") ve formátu cca 55 x 15cm, 61 x 15,2cm nebo 60x20cm. Tloušťka obkladů je od 0,5cm až do 6cm. Takto jsou obklady připraveny pro snadnou, úspornou a rychlou instalaci i svépomoci a neomezenou životnost.

Kamený obklad, díky svému vytvořenému formátu ve tvaru písmene Z,  je velice jednoduše aplikovatelný i svépomoci, jako doplněk jsou dodávány i rohové prvky.


Obkladový Z panel z přírodního kamene
Obkladový Z panel z přírodního kamene

Naše kamenné obklady (panely) jsou vhodné pro obklad fasád, plotů, opěrných zdí, interiérů, krbů, bazénů, koupelen, atd. i svépomoci.


Každému projektu dodá kamený obklad originální a vijímečný ráz, zlepší vzhled, životnost a hodnotu každé stavby.

Velmi dobře působí jak v moderních, tak ve stylových interiérech i exteriérech. Jako tradiční přírodní materiál s nezaměnitelnou kresbou se výborně kombinuje s ostatními přírodními materiály, jako jsou cihla, dřevo, popřípadě sklo, kov, atd.


Přírodní kámen je šperk vašeho interiéru i exteriéru, navozuje pocit luxusu, originality, tradice a bezpečí. Zvyšuje tepelnou a zvukovou izolaci staveb a chrání podkladové zdivo nebo izolaci před povětrnostními podmínkami.


Při obkladání  běžným lomovým kamenem vzniká velký odpad draze zaplaceného a tvarově nevhodného materiálu a kvalitní montáž zvládne jen velmi zkušený kameník, který stojí nemalé finanční prostředky.


 VYBRANÉ KAMENNÉ OBKLADY jsou testovány a certifikovány pro bezpečnou montáž i na výškové budovy,  a zateplené fasády, díky speciální technologii uchycení k podkladu. Použitím kamenných obkladů zlepšíte nejen vzhled vašeho domu, ale prodloužíte životnost zdiva i případné tepelné izolace, zlepšíte výrazně tepelnou a zvukovou kapacitu stavby a nebudete muset nikdy řešit stav, natírání a  rekonstrukci fasády.


Pro Vaší realizaci se může také hodit: