•        Exklusivní přírodní            kamenné obklady a dlažby

Obklady z přírodního kamene, obkladové panely z přírodního kamene, obkladový kámen.

Krása rostlého přírodního kamene je neopakovatelná a každý projekt, který zahrnuje prvky z kamene je originální a pocitově velice příjemný a vkusný.

Přírodní kámen je šperk vašeho interiéru i exteriéru, navozuje pocit luxusu, originality, tradice a bezpečí. Zvyšuje tepelnou a zvukovou izolaci staveb a chrání podkladové zdivo nebo izolaci před povětrnostními podmínkami.

Každému projektu dodá kamený obklad originální a vijímečný ráz, zlepší vzhled, životnost a hodnotu každé stavby.

Velmi dobře působí jak v moderních, tak ve stylových interiérech i exteriérech. Jako tradiční přírodní materiál s nezaměnitelnou kresbou se výborně kombinuje s ostatními přírodními materiály, jako jsou cihla, dřevo, popřípadě sklo, kov, atd.

Přijďte si prohlédnout velký výběr (cca 90 typů) nádherných kamených obkladů a kamenných obkladových panelů, dlažeb z břidlice, pískovce, travertínu, žuly, andezitu, vápence, křemence, atd.

KAMENNÉ OBKLADOVÉ PANELY z naší nabídky jsou vyrobeny z přírodních ručně opracovaných kamenů. Jednotlivé kameny jsou odborně seskládány do formátu obkladového panelu  a prokotveny skelnou nebo kovovou síťkou. Tím vznikne přírodní obklad (,,obkladový panel") ve formátu cca 55 x 15cm, 61 x 15,2cm nebo 60x20cm. Tloušťka obkladů je od 0,5cm až do 6cm. Takto jsou obklady připraveny pro snadnou, úspornou a rychlou instalaci i svépomoci a neomezenou životnost.

Kamený obklad, díky svému vytvořenému formátu ve tvaru písmene Z, je velice jednoduše aplikovatelný i svépomoci, jako doplněk jsou dodávány i rohové prvky.


Obkladový Z panel z přírodního kamene
Obkladový Z panel z přírodního kamene

Při obkladání navezeným, běžným lomovým kamenem vzniká velký odpad draze zaplaceného a tvarově nevhodného materiálu a kvalitní montáž zvládne jen velmi zkušený kameník, který stojí nemalé finanční prostředky.

Naše kamenné obklady jsou vhodné pro obklad fasád, plotů, opěrných zdí, interiérů, krbů, bazénů, koupelen, atd.

 DODÁVANÉ KAMENNÉ OBKLADY jsou testovány a certifikovány pro bezpečnou montáž na výškové budovy i zateplené fasády díky speciální technologii uchycení k podkladu. Použitím kamenných obkladů zlepšíte nejen vzhled vašeho domu, ale prodloužíte životnost zdiva i případné tepelné izolace, zlepšíte výrazně tepelnou a zvukovou kapacitu stavby a nebudete muset nikdy řešit stav, natírání a  rekonstrukci fasády.


Realizace a inspirativní foto:

Pro Vaší realizaci můžete také použít:

kamenný obklad Rula
kamenný obklad Rula
Obkladový kámen pískovec
Obkladový kámen pískovec