https://www.artstyl.cz

KAMENNÉ OBKLADY A OBKLADOVÉ PANELY Z PŘÍRODNÍHO KAMENE 

Krása rostlého přírodního kamene je neopakovatelná

Přírodní kámen je šperk vašeho interiéru i exteriéru, navozuje pocit luxusu, originality, tradice a bezpečí. Zvyšuje tepelnou a zvukovou izolaci staveb a chrání podkladové zdivo nebo izolaci před povětrnostními vlivy.

Přijďte si prohlédnout velký výběr (cca 90 typů) nádherných kamenných obkladů a kamenných obkladových panelů a dlažeb z břidlice, pískovce, travertinu, onyxu, žuly, andezitu, vápence, křemence, atd.

KAMENNÉ OBKLADOVÉ PANELY Z PŘÍRODNÍHO KAMENE z naší nabídky, jsou vyrobeny z ručně opracovaných rostlých kamenů. Jednotlivé kameny jsou odborně kameníky seskládány  do formátu panelu Z  a z rubové strany vyztuženy skelnou nebo kovovou síťkou. Tím vznikne přírodní kamenný obklad (,,obkladový panel") ve formátu Z, v rozměrech cca 55 x 15 cm nebo 61 x 15,2 cm nebo 60 x 20 cm. Tloušťka panelu dle typu kamene je od 0,5 cm až do 6 cm. Takto jsou obklady připraveny pro snadnou, úspornou, bezodpadovou a rychlou instalaci i svépomoci a neomezenou životnost.

Obkladový panel, díky svému vytvořenému formátu ve tvaru písmene Z,  je velice jednoduše aplikovatelný, jako doplněk jsou dodávány i rohové prvky.


Kamenné přírodní obklady (panely) jsou vhodné pro obklad fasád, plotů, opěrných zdí, interiérů, krbů, bazénů, koupelen, atd. 

Při obkládání kusovým lomovým kamenem vzniká velký odpad draze zaplaceného a tvarově nevhodného materiálu a kvalitní montáž zvládne jen velmi zkušený kameník, který stojí nemalé finanční prostředky.


Instalaci kamenného obkladového Z panelu zvládnete i svépomoci bez nutnosti speciálního nářadí, zbytečného odpadu nevyužitého kamene, který zaplatíte ale je nevhodný tvarem a rozměrem na obklad.

Každému projektu dodá kamenný obklad originální a jedinečný vzhled, životnost a zvýší hodnotu každé stavby.

Velmi dobře působí jak v moderních, tak ve stylových interiérech i exteriérech. Jako tradiční přírodní materiál s nezaměnitelnou krezbou se výborně kombinuje s ostatními přírodními materiály, jako jsou cihla, dřevo, popřípadě sklo, kov, atd.

Přírodní kámen je šperk vašeho interiéru i exteriéru, navozuje pocit luxusu, originality, tradice a bezpečí. Zvyšuje tepelnou a zvukovou izolaci staveb a chrání podkladové zdivo nebo izolaci před povětrnostními vlivy.

 VYBRANÉ  KAMENNÉ OBKLADY z naší nabídky  jsou testovány a certifikovány pro bezpečnou montáž i na výškové budovy,  a zateplené fasády. Použitím kamenných obkladů podrhnete nejen vzhled vašeho domu, ale prodloužíte životnost zdiva a izolačních materiálů, zlepšíte výrazně tepelnou a zvukovou kapacitu stavby a nebudete muset  řešit, nové omítky a  rekonstrukci fasády.


Doporučujeme vybírat obklady a dlažby vždy osobně na vzorkovnách, jeden zaslaný kus obkladu nebo fotografie, katalogy a internet zkreslují skutečnou barevnost a nepoznáte kvalitu materiálů.

Pro Vaší realizaci se může také hodit:

https://www.artstyl.cz/gdpr/ “Naše webové stránky využívají technologie retargetingu od služby Sklik provozované společností Seznam.cz, a.s. Ta nám umožňuje ukázat návštěvníkům, kteří již projevili zájem o naše produkty, naše reklamy v reklamní síti společnosti Seznam.cz, a.s.“