•        Exklusivní přírodní            kamenné obklady a dlažby

Obklady z přírodního kamene, obkladové panely z přírodního kamene, obkladový kámen.

Krása rostlého přírodního kamene je neopakovatelná a každý projekt, který zahrnuje prvky z kamene je originální a pocitově velice vkusný.

Přírodní kámen je šperk vašeho interiéru i exteriéru, navozuje pocit luxusu, originality, tradice a bezpečí. Zvyšuje tepelnou a zvukovou izolaci staveb a chrání podkladové zdivo nebo izolaci před povětrnostními podmínkami.

Každému projektu dodá kamený obklad originální a vijímečný ráz, zlepší vzhled, životnost a hodnotu každé stavby.

Velmi dobře působí jak v moderních, tak ve stylových interiérech i exteriérech. Jako tradiční přírodní materiál s nezaměnitelnou kresbou se výborně kombinuje s ostatními přírodními materiály, jako jsou cihla, dřevo, popřípadě sklo, kov, atd.

Přijďte si prohlédnout velký výběr (cca 90 typů) nádherných kamených obkladů a kamenných obkladových panelů, dlažeb z břidlice, pískovce, travertínu, žuly, andezitu, vápence, křemence, atd.

KAMENNÉ OBKLADOVÉ PANELY z naší nabídky jsou vyrobeny z přírodních ručně opracovaných kamenů. Jednotlivé kameny jsou odborně seskládány do formátu obkladového panelu Z a podloženy skelnou nebo kovovou síťkou. Tím vznikne přírodní obklad (,,kamený panel") ve formátu cca 55 x 15cm, 61 x 15,2cm nebo 60x20cm. Tloušťka obkladů je od 0,5cm až do 6cm. Takto jsou připraveny pro snadnou, ůspornou a rychlou instalaci a neomezenou životnost.


Kamený obklad, díky svému vytvořenému formátu ve tvaru písmene Z, je velice jednoduše aplikovatelný i svépomoci, jako doplněk jsou dodávány i rohové prvky.


Obkladový Z panel z přírodního kamene
Obkladový Z panel z přírodního kamene

Kamenné panely z přírodních kamenů, jsou dodávány ve tvaru tvaru Z, tak se zabrání viditelnosti spojů, nevzniká zbytečný odpad při instalaci a tím ušetříte peníze za kameníka a nevyhodíte spoustu nevhodných a zaplacených kamennů.

Ručním opracováním a odborným sestavením jednotlivých kamenů do hotových obkladových panelů ve výrobě, odpadá pro konečného uživatele, komplikovaná a drahá skladba a ruční zpracování jednotlivých surových kamenů.

Při obkladání klasickým lomovým kamenem vzniká velký odpad drahého materiálu a kvalitní montáž zvládne jen velmi zručný kameník, což stojí nemalé finanční prostředky a čas.

Kamenné obklady jsou vhodné pro obklad fasád, plotů, opěrných zdí, interiéru, krbů, bazénů, koupelen, atd.

NÁMI DODÁVANÉ KAMENNÉ OBKLADY jsou testovány a certifikovány pro bezpečnou montáž na výškové budovy i zateplené fasády díky speciální technologii uchycení k podkladu. Použitím kamenných obkladů zlepšíte nejen vzhled vašeho domu,ale prodloužíte životnost podkladového zdiva a izolace, zlepšíte vírazně tepelnou a zvukovou kapacitu stavby a nebudete muset po desítky let řešit stav fasády.


Realizace a inspirativní foto:

Pro Vaší realizaci můžete také použít:

kamenný obklad Rula
kamenný obklad Rula
Obkladový kámen pískovec
Obkladový kámen pískovec