Kamenné obklady z přírodního kamene, obkladové panely z přírodního kamene, obkladový kámen.


  • Exklusivní přírodní kamenné obklady a dlažby   Řežeme kámen na požadované rozměry.


Krása rostlého přírodního kamene je neopakovatelná a každý projekt, který zahrnuje prvky z kamene je originální a pocitově velice příjemný a vkusný.


Přijďte si prohlédnout velký výběr (cca 90 typů) nádherných kamenných obkladů a kamenných obkladových panelů, dlažeb z břidlice, pískovce, travertínu, onyxu, žuly, andezitu, vápence, křemence, atd.KAMENNÉ OBKLADOVÉ PANELY z naší nabídky jsou vyrobeny z přírodních ručně opracovaných kamenů. Jednotlivé kameny jsou odborně seskládány do formátu obkladového panelu  a propojeny skelnou nebo kovovou síťkou. Tím vznikne přírodní obklad (,,obkladový panel") ve formátu cca 55 x 15 cm, 61 x 15,2 cm nebo 60 x 20 cm. Tloušťka obkladů je od 0,5 cm až do 6 cm. Takto jsou obklady připraveny pro snadnou, úspornou a rychlou instalaci i svépomoci a neomezenou životnost.

Obkladový panel, díky svému vytvořenému formátu ve tvaru písmene Z,  je velice jednoduše aplikovatelný, jako doplněk jsou dodávány i rohové prvky.


Obkladový Z panel z přírodního kamene
Obkladový Z panel z přírodního kamene
Fasáda - přírodní kamenný obklad (panel) Břidlice3002
Fasáda - přírodní kamenný obklad (panel) Břidlice3002

Kamenné obklady (panely) jsou vhodné pro obklad fasád, plotů, opěrných zdí, interiérů, krbů, bazénů, koupelen, atd. i svépomoci.

Při obkládání kusovým lomovým kamenem vzniká velký odpad draze zaplaceného a tvarově nevhodného materiálu a kvalitní montáž zvládne jen velmi zkušený kameník, který stojí nemalé finanční prostředky.

 Instalaci obkladového panelu zvládnete i svépomoci a bez zbytečného odpadu.

Každému projektu dodá kamenný obklad originální a jedinečný ráz, zlepší vzhled, životnost a zvýší hodnotu každé stavby.


Velmi dobře působí jak v moderních, tak ve stylových interiérech i exteriérech. Jako tradiční přírodní materiál s nezaměnitelnou kresbou se výborně kombinuje s ostatními přírodními materiály, jako jsou cihla, dřevo, popřípadě sklo, kov, atd.


Přírodní kámen je šperk vašeho interiéru i exteriéru, navozuje pocit luxusu, originality, tradice a bezpečí. Zvyšuje tepelnou a zvukovou izolaci staveb a chrání podkladové zdivo nebo izolaci před povětrnostními podmínkami.


Inspirativní fotografie realizací  s obklady z pravého přírodního kamene.

                          Doporučujeme vybírat obklady a dlažby vždy osobně na vzorkovnách,

 fotografie, katalogy a internet zkreslují skutečnou barevnost a nepoznáte kvalitu materiálů.

 VYBRANÉ KAMENNÉ OBKLADY jsou testovány a certifikovány pro bezpečnou montáž i na výškové budovy,  a zateplené fasády, díky speciální technologii uchycení k podkladu. Použitím kamenných obkladů zlepšíte nejen vzhled vašeho domu, ale prodloužíte životnost zdiva, zlepšíte výrazně tepelnou a zvukovou kapacitu stavby a nebudete muset nikdy řešit, natírání a  rekonstrukci fasády.


Pro Vaší realizaci se může také hodit: