https://www.artstyl.cz

CIHLOVÉ OBKLADY A CIHLOVÉ DLAŽBY TERAKOTOVÉ DLAŽBY A CIHLOVÉ OBKLADOVÉ PÁSKY

                                                                      

CIHLOVÉ OBKLADY - CIHLOVÉ OBKLADOVÉ PÁSKY

V naší vzorkovně nabízíme cca 70 typů cihlových obkladových pásků a dlažeb. 

Ke všem cihlovým obkladům jsou dodávány rohové prvky. Barevně se cihlové pásky dají mezi sebou také různě kombinovat a promíchat. 

Jsou vyrobeny z přírodního  (rekonstituovaného) kamene, nebo z  pálené hlíny, jsou mrazuvzdorné a barevně stálé, se zárukou až 45 roků, životnost těchto obkladů je prakticky neomezená.

 Vhodné pro obklad fasád, komínů, opěrných zdí, plotů, interiérů, saun, wellness,  atd.Velkou výhodou cihlových pásků z technického (rekonstituovaného) kamene oproti klasickým řezaným cihlovým páskům je nižší cena, snadnější údržba, velké množství dekorů a rozměrů, neomezená životnost.

Nízká nasákavost max.7% a pevnost v tlaku 35MPa, obklady chrání podklad nebo tepelnou izolaci před degradací vlivem povětrnostních podmínek.

Velká škála barevných variant a tvarů, vám umožní zrealizovat každý projekt. 

PORTLANDSKÁ CIHLOVÁ DLAŽBA ,,PŮDOVKA",

PORTLANDSKÉ DLAŽBY V DEKORU KAMENE


Portlandské dlažby jsou ručně vyráběny z nejlepších portlandských cementů, kameniva, říčních písků a minerálních pigmentů. Dokonale imitují starou ošlapanou cihelnou dlažbu tzv. půdovky, kamennou nebo dřevěnou dlažbu, dřevěná prkna a jiné.

Ručně vyráběná cihlová dlažba je dodávána v různých rozměrech a při správné instalaci je vhodná pro pokládku v interiéru i v exteriéru a může být i pojezdová automobily. Její dokonalý vzhled ji předurčuje pro rustikální a stylové projekty i pro památkově chráněné objekty.

TERAKOTA - TRADIČNÍ PÁLENÁ CIHLOVÁ DLAŽBA A OBKLADY

Originální, ručně vyráběná, pálená, hliněná, TERAKOTOVÁ DLAŽBA.

Terakota, neboli doslova ,,pečená hlína", se ve stavebnictví používá po staletí. Je základem tradičního rustikálního a Provence stylu, v teplých a plných přírodních odstínech.

Terakota po instalaci, olejové impregnaci, voskování a zejména užíváním, zraje jako víno a získává luxusní patinu. Napouštěcími přírodními oleji a vosky lze dosáhnout různých odstínů dlažby (medová, tmavě oranžová, atd.)

Terakotová dlažba je dodávána v rozměrech 340 x 340 x 25mm; 300 x 300 x 20mm; 200 x 200 x 20mm; nebo 300 x 200 x 20mm;

Pro dlouhodobou ochranu a údržbu dodáváme anglické značkové napouštěcí přírodní oleje a vosky a spec. prostředky.


!!! Nekupujte obklady a dlažby podle fotek na internetu nebo z katalogu, bývají zkreslené a nepoznáte skutečnou kvalitu !!!.
      Navštivte vždy vzorkovnu, kde můžete zhlédnout i větší plochu než jeden pásek a udéláte si představu o kvalitě 
Ceny sdělíme na vyžádání nebo je naleznete u obkladů v naší vzorkovně 

Pro váš projekt se může také hodit

https://www.artstyl.cz/gdpr/ “Naše webové stránky využívají technologie retargetingu od služby Sklik provozované společností Seznam.cz, a.s. Ta nám umožňuje ukázat návštěvníkům, kteří již projevili zájem o naše produkty, naše reklamy v reklamní síti společnosti Seznam.cz, a.s.“