CIHLOVÉ OBKLADY, CIHLOVÉ OBKLADOVÉ PÁSKY KLINKER A CIHLOVÁ DLAŽBA, TERAKOTOVÁ RUČNĚ VYRÁBĚNÁ DLAŽBA

                                                                      

CIHLOVÉ OBKLADY - CIHLOVÉ OBKLADOVÉ PÁSKY 

Jsou vyrobeny z přírodního lisovaného (rekonstituovaného) kamene, nebo z  pálené hlíny jsou mrazuvzdorné a barevně stálé, se zárukou až 45 roků.

 Vhodné pro obklad fasád, komínů, opěrných zdí, plotů, interiérů, saun, wellness,  atd.

Nabízíme v naší vzorkovně cca 70 druhů  cihelných obkladových pásků a dlažeb. Ke všem cihlovým obkladům jsou dodávány rohové prvky. Barevně se cihlové pásky dají mezi sebou různě kombinovat a promíchat.


Velkou výhodou cihlových pásků z technického (rekonstituovaného) kamene oproti klasickým řezaným cihlovým páskům je nižší cena, snadnější údržba, velké množství dekorů a rozměrů, neomezená životnost.

nízká nasákavost max.7% a pevnost v tlaku 35MPa

Velká škála barevných variant a tvarů, vám umožní zrealizovat každý projekt. Kvalitní cihlové pásky z technického 

PORTLANDSKÁ CIHLOVÁ DLAŽBA ,,PŮDOVKA", DLAŽBY V DEKORU KAMENE


Portlandské dlažby jsou ručně vyráběny z nejlepších portlandských cementů, kameniva, říčních písků a minerálních pigmentů. Dokonale imitují starou ošlapanou cihelnou dlažbu tzv. půdovky, kamennou nebo dřevěnou dlažbu, dřevěná prkna a jiné.

Ručně vyráběná cihlová dlažba je dodávána v různých rozměrech a při správné instalaci je vhodná pro pokládku v interiéru i v exteriéru a může být i pojezdová automobily. Její dokonalý vzhled ji předurčuje pro rustikální a stylové projekty i pro památkově chráněné objekty.

TERAKOTA - TRADIČNÍ PÁLENÁ CIHLOVÁ DLAŽBA

Originální, ručně vyráběná, pálená, hliněná, TERAKOTOVÁ DLAŽBA.

Terakota, neboli doslova ,,pečená hlína", se ve stavebnictví používá po staletí. Je základem tradičního rustikálního a Provence stylu, v teplých a plných přírodních odstínech.

Terakota po instalaci, olejové impregnaci, voskování a zejména užíváním, zraje jako víno a získává luxusní patinu. Napouštěcími přírodními oleji a vosky lze dosáhnout různých odstínů dlažby (medová, tmavě oranžová, atd.)

Terakotová dlažba je dodávána v rozměrech 340 x 340 x 25mm; 300 x 300 x 20mm; 200 x 200 x 20mm; nebo 300 x 200 x 20mm;

Cena od 1.355,-/m2 bez DPH

Pro dlouhodobou ochranu a údržbu dodáváme anglické značkové napouštěcí přírodní oleje a vosky a spec. prostředky pro údržbu a čištění přírodního kamene a terakoty.


!!! Nekupujte obklady a dlažby podle fotek na internetu, bývají zkreslené a nepoznáte skutečnou kvalitu !!!. 
Ceny sdělíme na vyžádání nebo je naleznete u obkladů v naší vzorkovně 

Pro váš projekt se může také hodit

https://www.artstyl.cz/gdpr/ “Naše webové stránky využívají technologie retargetingu od služby Sklik provozované společností Seznam.cz, a.s. Ta nám umožňuje ukázat návštěvníkům, kteří již projevili zájem o naše produkty, naše reklamy v reklamní síti společnosti Seznam.cz, a.s.“