PŘÍRODNÍ KAMENNÁ DLAŽBA A PORTLANDSKÁ DLAŽBA,  PLOTY Z TECHNICKÉHO KAMENE

 PORTLANDSKÁ DLAŽBA

Portlandské dlažby jsou ručně vyráběny z nejlepších portlandských cementů, kameniva, říčních písků a minerálních pigmentů. Dokonale imitují starou ošlapanou cihelnou dlažbu tzv. půdovky, kamennou nebo dřevěnou dlažbu, dřevěná prkna a jiné.

Ručně vyráběná  dlažba je dodávána v různých rozměrech a při správné instalaci je vhodná pro pokládku v interiéru i v exteriéru a může být  pojezdová automobily. Její dokonalý vzhled ji předurčuje pro rustikální a stylové projekty i pro památkově chráněné objekty.

Ceny Portlandské  dlažby jsou cca 1.080 kč/m2 bez DPH.Portlandská betonová dlažba
Portlandská betonová dlažba
Betonová dlažba
Betonová dlažba
Přírodní kamenná dlažba Quartzite 17
Přírodní kamenná dlažba Quartzite 17
Betonová Portlandská dlažba
Betonová Portlandská dlažba


PŘÍRODNÍ KAMENNÁ DLAŽBA

 Řezaná a formátovaná dlažba a obklady z přírodního kamene.


Dlažby a obklady z přírodního TRAVERTINU, VÁPENCE, PÍSKOVCE, BŘIDLICE, jsou luxusní a velmi praktické. Mohou být broušené, bubnované i leštěné.

Travertiny se vyznačují kresbou a luxusním povrchem který se na slunci nerozpaluje a neklouže, což je žádané hlavně ve vstupních halách, obývacích pokojích, kuchyních, kolem bazénů, v koupelnách, wellnes provozech, atd.

Pískovcová dlažba je neklouzavá a velmi příjemná díky svým teplým tónům.
Dlažby z břidlice jsou velmi vhodné do moderních projektů.

Dodáváme dlažby z přírodních kamenů i v tloušťce 3cm vhodné i pro pokládku na Rektifikační terče.Obklad z přírodního mramoru
Obklad z přírodního mramoru
Dlažba Břidlice - přírodní kámen
Dlažba Břidlice - přírodní kámen
Travertinová rustikální dlažba-přírodní kámen
Travertinová rustikální dlažba-přírodní kámen

Betonové ploty s hotovým obkladem - prefabrikovaná stavebnice oplocení

Dodáváme kompletně vyrobené vysoce odolné a stabilní ploty z technického (umělého) kamene s již hotovým designovým obkladem v provedení kamene nebo cihel.

Jedná se o stavebnici, která usnadňuje a zrychluje stavbu plotu.

Pod tento plot není potřeba budovat žádné betonové základy. Vyrobené sloupky se usadí do země a mezi sloupky se nasunou výplně do  požadované výšky. Mohou se kombinovat a doplnit s výplní ze dřeva, kovu, atd.

Design plotu je oboustranný a můžete si vybrat vzhled, dle našich dodávaných obkladů z technického kamene, což může být zajímavé pro vzhled celého projektu.

Inspirativní ukázky realizací dlažeb

               Doporučujeme vybírat obklady a dlažby vždy osobně na vzorkovnách,

fotografie, katalogy a internet zkreslují skutečnou barevnost a nepoznáte kvalitu materiálů.

Pro Vaše projekty můžeme nabídnout také


https://www.artstyl.cz/gdpr/ “Naše webové stránky využívají technologie retargetingu od služby Sklik provozované společností Seznam.cz, a.s. Ta nám umožňuje ukázat návštěvníkům, kteří již projevili zájem o naše produkty, naše reklamy v reklamní síti společnosti Seznam.cz, a.s.“