Dekorativní obkladové kazety a lišty z Belgie
Dekorativní obkladové kazety a lišty z Belgie

PROFESIONÁLNÍ POLYSTYRENOVÉ A POLYURETANOVÉ LIŠTY, LIŠTY PRO NEPŘÍMÉ (SFÉRICKÉ) OSVĚTLENÍ INTERIÉRŮ, OSVĚTLOVACÍ LYŠTY PRO LED PÁSKY, PODLAHOVÉ A SOKLOVÉ LIŠTY, FABIONY, ŠAMBRÁNY, OZDOBNÉ OBKLADOVÉ STĚNOVÉ PANELY, SLOUPY A PILASTRY, OBLOŽKY DVEŘÍ (Belgie).
POLYURETANOVÉ A SKLOLAMINÁTOVÉ REPLIKY  DŘEVĚNÝCH TRÁMŮ A PRKEN (Belgie, Španělsko)Jsme dovozci profesionálních profilů, designových 3D obkladových panelů, lišt a dekorací, od nejznámějších světových vírobcu (Belgie, Španělsko).

Veškeré prvky jsou určeny pro dotváření a dekoraci interiérů a fasád domů, hotelů, bytů, památkových objektů, moderních staveb, bazénů, koupelen, kanceláří, barů, atd. a jsou navrženy známými designéry z celého světa.

Fasádní a interiérové dekorační  profily a prvky nabízíme v ČR již více jak 25 roků .

Mnoho luxusních hotelů a restaurací,  moderních bytů a rodiných vil po celém světě mají tyto dekorace v interiérech i exteriérech. Hodně architektů, designérů i investorů používá tyto profesionální dekorativní a funkční prvky ve svých projektech.

Tyto prvky dodají každé realizaci punc originality a vijímečnosti.

Jsou vyrobeny z tvrzeného vysoko jakostního polyuretanu (tvrdost dřeva) nebo duropolymeru (tvrdost ABS plastu), nebo tvrzeného hlazeného polystyrenu.

Jejich předností je nízká hmotnost, odolnost proti klimatu i mechanickému poškození. Jsou přetíratelné běžnými i rozpouštědlovými nátěry, nestárnou, nepraskají, nesmršťují se, nezatěžují podklad a dokáží eliminovat trhliny na omítkách.

Instalace je velmi snadná, pouze lepením spec. lepidly, čímž nedochází k mechanickému navrtání podkladu a tím se zabrání vzniku tepelných mostů při zateplených fasádách. Navíc díky své nízké hmotnosti nezatěžují nosné konstrukce.

Sortiment obsahuje cca 300 prvků

- Podlahové lišty, soklové lišty (možno zabudovat i led-diodové osvětlení)

- Stropní fabiony, stěnové ploché lišty, obklady knihoven a dveří

- Šambrány dveří a oken, niky, rozety, konzole

- Nástěnné a stropní svítidla, lišty pro nepřímé (sférické) osvětlení interiérů, osvětlovací rampy pro led pásky

- Ozdobné kazety na dekoraci stěn a dveří.

- Designové obkladové 3D polyuretanové panely

- Sloupy, polosloupy, pilastry

- Fasádní prvky, parapetní profily, šambrány, římsy, atd.

- Polystyrenové lišty pro interiéry (tvrzený hlazený polystyren = příznivá cena)


Otevřete si katalogy Belgických designových lišta a prvků z tvrzeného duropolymeru a polyuretanu pro interiéry i fasády.

Dokonalé imitace dřevěných trámů a prken z tvrzeného polyuretanu (Belgie) nebo z tvrzeného sklo vláknitého kompozitu (Španělsko)

Kompozitní trámy - jsou vhodné pro exteriérové i interiérové instalace a jejich tvrdost a odolnost je větší než dřevo.  Směs skelných vláken, pryskyřic a pojiv (z tohoto kompozitu se vyrábí např. lodě, kapotáže motorek a pod.) Můžete si vybrat z několika barevných variant nebo si je můžete snadno barevně upravit akrylátovou lazurou nebo barvou.
 Jsou velmi lehké, snadno opracovatelné, odolné vůči UV záření, teplotám a nárazům. Dokonalý design a ruční výroba zajistí nerozeznatelnost od klasických tesaných dřevěných rustikálních trámů, které jsou ovšem těžké, potřebují speciální stavební kotvení a montáž.


Katalog kompozitních trámů
Katalog kompozitních trámů

Polyuretanové trámy a prkna - jsou vhodné pro instalace v interiéru, jsou velmi lehké a jejich aplikace je velmi snadná pouze lepením na tekuté hřebíky. Dají se snadno řezat a upravovat. Mohou se i barevně doladit lazurami nebo mořidlem. Mohou se v nich vést elektroinstalace, trubky topení a pod. Nápadům se meze nekladou.

                                                 * Ceny trámů a lišt zdělíme na vyžádání

Ukázky realizací dekorativních lišt a umělých trámů

Další nabídka materiálů pro Vaší realizaci