POLYSTYRENOVÉ A POLYURETANOVÉ LIŠTY, FABIONY, ŠAMBRÁNY, LIŠTY PRO NEPŘÍMÉ - SFÉRICKÉ OSVĚTLENÍ INTERIÉRŮ, OSVĚTLOVACÍ LYŠTY PRO LED PÁSKY, PODLAHOVÉ A SOKLOVÉ LIŠTY, OZDOBNÉ OBKLADOVÉ PANELY, SLOUPY (Belgie),

 

      Profesionální náhrada interiérových a fasádních sádrových štuků, fabionů, šambrán, ... 

Jsme dovozci profesionálních profilů, fabionů, lišt a dekorací, od nejznámějších světových výrobců   ORAC DECOR a NMC (Belgie).

Veškeré prvky jsou určeny pro profesionální  dekoraci interiérů a fasád domů, hotelů, bytů, památkových objektů, moderních staveb, bazénů, koupelen, kanceláří, barů, atd. a jsou navrženy známými designéry z celého světa.

Fasádní a interiérové dekorační  profily a prvky nabízíme v ČR již více jak 25 roků .

Spousta luxusních hotelů a restaurací,  moderních bytů a rezidencí po celém světě mají tyto dekorační prvky v interiérech i na fasádách. Mnoho známých architektů, designérů i investorů používá s oblibou tyto profesionální dekorativní prvky ve svých projektech.

Tyto prvky dodají každé realizaci punc originality a jedinečnosti.

Jsou vyrobeny z tvrzeného vysoko jakostního polyuretanu (tvrdost dřeva) nebo duropolymeru (tvrdost ABS plastu), nebo z tvrzeného hlazeného polystyrenu.

Jejich předností je nízká hmotnost a snadná opracovatelnost, odolnost proti vlhkosti, klimatu i mechanickému poškození. Mohou se přetírat všemi běžnými nátěry, nestárnou, nepraskají, nesmršťují se, nezatěžují podklad a dokáží eliminovat trhliny na omítkách.

Instalace je velmi snadná, pouze lepením spec. lepidly, čímž nedochází k mechanickému navrtání podkladu a tím se zabrání vzniku tepelných mostů při zateplených fasádách. Navíc, díky své nízké hmotnosti nezatěžují stěny a stropy.

Sortiment obsahuje cca 300 prvků

- Podlahové lišty a soklové lišty  - Stropní fabiony, stěnové ploché lišty, obklady knihoven a dveří Šambrány kolem dveří a oken, niky, rozety, konzole - Nástěnné a stropní svítidla, lišty pro nepřímé (sférické) osvětlení interiérů, osvětlovací rampy pro led pásky - Ozdobné kazety na dekoraci stěn, dveří a nábytku - Designové obkladové 3D  panely a kazety

- Sloupy, polosloupy, pilastry - Fasádní prvky, parapetní profily, šambrány, římsy, atd. - Polystyrenové lišty pro interiéry.


Otevřete si katalogy designových profesionálních lišt a a prvků z tvrzeného duropolymeru a tvrzeného polyuretanu pro interiéry i fasády. 

                                                 * Ceny lišt a prvků sdělíme na vyžádání

                                      Chcete se dozvědět podrobnější informace, zavolejte nebo napište, ozveme se vám.

Ukázky realizací dekorativních lišt a prvků - inspirace

Další nabídka materiálů pro Vaší realizaci