https://www.artstyl.cz

Německé CERAMINOVÉ podlahy a velkoformátové obkladové panely

18.01.2024

CERAMIN - EKOLOGICKÉ PODLAHY A OBKLADY

NĚMECKÁ KVALITA A KOUSEK PŘÍRODY U VÁS DOMA

Pořiďte si kvalitní podlahu nebo také nádherný obklad na stěnu, ze které nebudete moci odtrhnout oči. Takovou, která svou krásou předčí všechny ostatní, ale zároveň je nezávadná pro vaše zdraví a odolá i dětským hrám i kolečkovým židlím. Odolá také vysoké zátěži doma i v obchodním prostoru, kanceláři, školách, školkách ale i vodě v koupelně či sprše, díky speciálním vodotěsným zámkům.

Plovoucí i nalepovací podlahy a velkoformátové obkladové panely CERAMIN jsou nástupcem módních vinylových a laminátových krytin, jsou moderní alternativou keramických dlaždic a obkladů.

  Jsou ekologické a neobsahují škodlivé látky, Formaldehydy ani PVC.

CERAMIN je 1. na trhu designových krytin pro podlahové topení.

Dekory jsou díky speciálnímu fototisku věrohodné a autentické (dekory dřeva, kamene, betonu, mramoru).

Pokládka podlahy nebo obkladu a údržba je velice snadná a rychlá i svépomoci, bez použití spec. nářadí.

100% VODĚODOLNÝ MATERIÁL, EXTRA VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ DÍKY AKUMULACI TEPLA, EKOLOGICKÝ CERTIFIKÁT, BEZ ŠKODLIVÝCH LÁTEK A PVC, ZÁRUKA AŽ 25 ROKŮ.

CERAMIN umí nahradit vinyl, laminát i keramickou dlažbu nebo obklad. Ceramin je materiál odolností podobný keramice, který vychází z přírodních materiálů.


https://www.artstyl.cz/gdpr/ “Naše webové stránky využívají technologie retargetingu od služby Sklik provozované společností Seznam.cz, a.s. Ta nám umožňuje ukázat návštěvníkům, kteří již projevili zájem o naše produkty, naše reklamy v reklamní síti společnosti Seznam.cz, a.s.“