https://www.artstyl.cz

Přírodní korkové obklady a korkové izolace

05.10.2023

Příroda sama vytvořila ty nejkvalitnější materiály, které jsou příjemné na pohled i na dotek a odedávna slouží lidem díky svým výjimečným užitným vlastnostem. Jedním z takových materiálů je i korek. Prohlédněte si nabídku korkových izolací na našich stránkách a získejte inspiraci pro zdravé bydlení s přírodními materiály - a nebudete zklamáni.

Korek má trvalé zvukové, technické, termoizolační a difuzní protiplísňové vlastnosti.

Používá se v kvalitních stavbách včetně ekologických, nízkoenergetických a pasivních, kde je nutno vytvořit zdravé prostředí s neměnnými termoizolačními vlastnostmi pro více generací a je velice vhodný i pro rekonstrukce starších objektů pro své protiplísňové a paropropustné vlastnosti, navíc odpuzuje hmyz a hlodavce.

Izolační a technické vlastnosti korku se téměř nemění ani po 100 letech, proto se poskytuje záruka až 50 roků na korkovou izolaci použitou i na fasádě.

Otevřete si: KOREK - KORKOVÉ IZOLACE A OBKLADY


https://www.artstyl.cz/gdpr/ “Naše webové stránky využívají technologie retargetingu od služby Sklik provozované společností Seznam.cz, a.s. Ta nám umožňuje ukázat návštěvníkům, kteří již projevili zájem o naše produkty, naše reklamy v reklamní síti společnosti Seznam.cz, a.s.“