https://www.artstyl.cz

Profesionální zateplovací barva - Termoizolační nátěr

06.10.2023

Představujeme ůčinou tepelnou izolaci ve formě nátěru, která funguje na principu zabránění přenosu energie.

Co to znamená? pokud touto barvou natřete např. interiérovou stěnu, strop nebo podlahu, teplo které máte v místnosti při styku s tímto natřeným povrchem se odrazí zpět do prostoru.

Tímto jednoduchým způsobem zvýšíte tepelný komfort v místnosti až o 3°C, tím šetříte za vytápění, protože topení může fungovat na menší výkon. Zároveň tento nátěr zabraňuje vzniku plísní.

Pokud naopak potřebujete zabránit přehřívání obytného prostoru, natřete tuto barvu z exteriéru a energie od slunce a UV i IV záření se bude odrážet od tohoto nátěru a nebude prohřívat povrch např. střechy, zdiva.

Aplikace je velmi jednoduchá stejně jako když se maluje nebo natírá, lze provádět válečkem, štětkou i stříkáním svépomoci.

(Funkčnost je podobná jako když se použije  za radiátorem hliníková fólie, která odráží teplo.)

Tento profesionální termoizolační nátěr TEMP-COAT (USA) je využitelný pro izolaci interiérů, exteriérů, ve strojírenství, potravinářství, energetice apod.

Více si přečtěte na : TERMOIZOLAČNÍ A PROTIPLÍSŇOVÝ NÁTĚR TEMP-COAT

https://www.artstyl.cz/gdpr/ “Naše webové stránky využívají technologie retargetingu od služby Sklik provozované společností Seznam.cz, a.s. Ta nám umožňuje ukázat návštěvníkům, kteří již projevili zájem o naše produkty, naše reklamy v reklamní síti společnosti Seznam.cz, a.s.“