Obklady z přírodního kamene, kamenné obklady, obkladový kámen, kamená dlažba.

 

 kamenné obklady STONEPANELobkladový kámen

 

Krása rostlého přírodního kamene je nenapodobytelná a každý projekt, který zahrnuje prvky z  kamene je originální a velice vkusný.

Přírodní kámen je šperk vašeho interiéru i exteriéru, navozuje pocit luxusu, originality, tradice  a  bezpečí. Zvyšuje tepelnou a zvukovou izolaci staveb a chrání podkladové zdivo nebo izolaci před povětrnostními podmínkami.

Každému projektu dodá kamený obklad originální ráz a zvýší estetickou a užitnou hodnotu každé stavby.

Velmi dobře působí  v moderních, tak ve  stylových interiérech i exteriérech. Jako tradiční přírodní materiál s nezaměnitelnou krezbou se výborně kombinuje s ostatními přírodními  materiály, jako jsou cihla, dřevo, sklo, kov, atd.

 

Přijďte si  prohlédnout velký výběr kamenných obkladů, kamenných obkladových panelů, dlažeb  z  břidlice, pískovce, travertínu, žuly, andezitu, vápence, křemence, atd.

 

 

 KAMENNÉ OBKLADOVÉ PANELY z naší nabídky jsou vyrobeny z přírodních ručně opracovaných  kamenů. Jednotlivé kameny jsou pevně spojeny se skelnou nebo kovovou síťkou pro snadnou a rychlou instalaci a neomezenou životnost.

Tím vznikne  přírodní obklad (,,kamený panel")  ve formátu cca 55 x 15cm, 61 x 15,2cm nebo 60x20cm. Tloušťka obkladů je od 0,5cm až  do 6cm.

Kamený obklad, díky svému danému formátu je velice jednoduše aplikovatelný i svépomoci, jako doplněk jsou dodávány i hotové rohové prvky.

Kamenné panely jsou dodávány ve tvaru  tvaru Z, tak se zabrání viditelnosti spojů, nevzniká zbytečný odpad při instalaci a tím ušetříte peníze za kameníka a nevyhodíte spoustu nevhodných a zaplacených kamennů.

 

Ručním opracováním a odborným sestavením jednotlivých kamenů do hotových obkladových panelů, odpadá pro konečného uživatele, komplikovaná skladba a ruční zpracování jednotlivých surových kamenů.

Při obkladání klasickým lomovým kamenem vzniká velký odpad drahého materiálu a kvalitní  montáž zvládne jen velmi zručný kameník, což stojí nemalé finanční prostředky a čas.

Kamenné obklady jsou vhodné pro obklad fasád, plotů, opěrných zdí, interiéru, krbů, bazénů, koupelen, atd.

 

 

NÁMI DODÁVANÉ KAMENNÉ OBKLADY  jsou testovány a certifikovány pro bezpečnou montáž na výškové budovy i  zateplené fasády díky speciální technologii uchycení k podkladu.

 

fasádní obklady

 

 

 

KAMENNÁ DLAŽBA,  TRAVERTIN, VÁPENEC, MRAMOR, PÍSKOVEC,BŘIDLICE, ...

Dlažby a obklady z přírodního TRAVERTINU, VÁPENCE, PÍSKOVCE, BŘIDLICE, jsou luxusní a velmi praktické. Mohou být broušené, bubnované i leštěné.

Travertiny se vyznačují  kresbou a luxusním povrchem který se na slunci nerozpaluje a  neklouže, což je žádané hlavně ve vstupních halách, obývacích pokojích, kuchyních, kolem bazénů, v koupelnách, velnes provozech, atd.

 

 dlažba travertintravertinový obkladPískovcová dlažba


Kontaktujte nás


UA-65672569-1