PROFESIONÁLNÍ Belgické INTERIÉROVÉ A FASÁDNÍ LIŤY, PODLAHOVÉ - SOKLOVÉ LIŠTY, FABIONY A DEKORACE. POLYURETANOVÉ TRÁMY A PRKNA (imitace dřevěných trámů a prken) 

Jsme dovozci profesionálních Polyuretanových a Duropolymerových lišt a profilů, designových 3D obkladových panelů, fabionů, lišt a dekorací, od nejznámějších světových výrobců z Belgie.

Veškeré prvky jsou určeny pro funkční design a dekoraci interiérů a fasád domů, hotelů, bytů, památkových objektů, moderních staveb, bazénů, koupelen, kanceláří, barů, atd. a jsou navrženy známými designéry z celého světa.

Fasádní a interiérové dekorační  profily a prvky nabízíme v ČR již více jak 30 roků .

Mnoho luxusních hotelů a restaurací,  moderních bytů a rodinných vil po celém světě mají tyto funkční dekorace v interiérech i exteriérech. Řada architektů, designérů i investorů používá tyto profesionální dekorativní a funkční prvky ve svých projektech.

Tyto prvky Vám pomohou pozvednout interiér nebo fasádu domu, každé realizaci zaručí punc originality a jedinečnosti.

Jsou vyrobeny z tvrzeného vysoko jakostního polyuretanu (tvrdost dřeva) nebo duropolymeru (tvrdost ABS plastu), nebo tvrzeného hlazeného polystyrenu.

Jejich předností je nízká hmotnost, odolnost proti klimatu i mechanickému poškození. Jsou přetíratelné běžnými i rozpouštědlovými nátěry, nestárnou, nepraskají, nesmršťují se, nezatěžují podklad a dokáží eliminovat trhliny na omítkách.

Instalace je velmi snadná, pouze lepením spec. lepidly, čímž nedochází k mechanickému navrtání podkladu a tím se zabrání vzniku tepelných mostů při zateplených fasádách. Navíc díky své nízké hmotnosti nezatěžují nosné konstrukce.

Sortiment obsahuje více jak 300 prvků


- Podlahové lišty, soklové lišty (možno zabudovat i led-diodové osvětlení)

- Stropní fabiony, stěnové ploché lišty, obklady knihoven a dveří

Šambrány dveří a oken, niky, rozety, konzole

- Nástěnné a stropní svítidla, lišty pro nepřímé (sférické) osvětlení interiérů, osvětlovací rampy pro led pásky

- Ozdobné kazety na dekoraci stěn a dveří.

- Designové obkladové 3D polyuretanové panely

- Sloupy, polosloupy, pilastry

- Fasádní prvky, parapetní profily, šambrány, římsy, atd.

- Polystyrenové lišty pro interiéry (tvrzený hlazený polystyren = příznivá cena)


Otevřete si katalogy Belgických designových lišta a prvků pro interiéry i fasády.

Falešné trámy a prkna.

Věrné kopie dřevěných trámů a prken z tvrzeného polyuretanu (Belgie) nebo z tvrzeného sklo vláknitého kompozitu (Španělsko)


Polyuretanové trámy a prkna - jsou vhodné pro instalace v moderních i rustikálních interiérech. Jsou velmi lehké a jejich instalace je snadná, pouze lepením na Mamuta. Dají se snadno řezat a opracovat. Lze je barevně upravit lazurami nebo mořidlem. Mohou se v nich vést elektroinstalace, trubky topení a pod. 

Kompozitní trámy - jsou vhodné pro exteriérové i interiérové instalace a jejich tvrdost a odolnost je větší než dřevo. Směs skelných vláken, pryskyřic a pojiv (z tohoto kompozitu se vyrábí např. lodě, kapotáže motorek a pod.) Můžete si vybrat z několika barevných variant nebo si je můžete snadno barevně upravit akrylátovou lazurou nebo barvou.

Jsou velmi lehké, snadno opracovatelné, odolné vůči UV záření, teplotám a nárazům. Dokonalý design a ruční výroba zajistí nerozeznatelnost od klasických tesaných dřevěných rustikálních trámů, které jsou ovšem těžké, potřebují speciální stavební kotvení a montáž.

                                                 * Ceny trámů a dekoračních lišt zdělíme na vyžádání

Nabídka materiálů pro Vaší další realizaci

https://www.artstyl.cz/gdpr/ “Naše webové stránky využívají technologie retargetingu od služby Sklik provozované společností Seznam.cz, a.s. Ta nám umožňuje ukázat návštěvníkům, kteří již projevili zájem o naše produkty, naše reklamy v reklamní síti společnosti Seznam.cz, a.s.“