CERAMINOVÉ SPC PLOVOUCÍ PODLAHY A OBKLADY

NEJKVALITNĚJŠÍ RIGIDNÍ - SPC PODLAHY A OBKLADY NA TRHU 


CERAMIN - NĚMECKÉ EKOLOGICKÉ PODLAHY 

Inovativní  plovoucí i nalepovací podlahy a obklady, které jsou jako první svého druhu vyrobeny na unikátní nosné desce CERAMIN.

Tyto podlahy jsou ekologickým a technologickým nástupcem vinylových podlah. Neobsahují ftaláty, změkčovadla ani jiné škodlivé látky, jsou opatřeny všemi potřebnými zdravotnímy a ekologickými certifikáty. 

Jsou vyráběny v Německu (nenabízíme pochybné výrobky z Číny a Polska).

 CERAMIN umí nahradit vinyl, laminát i keramickou dlažbu nebo obklad. Ceramin je materiál podobný odolností keramice, který neobsahuje žádné škodlivé látky a vychází z přírodních materiálů, je používán i v potravinářství a zdravotnictví..

 Složení podlahy je: 60% přírodní minerály (z toho cca 80% kámen mastek), 39% termoplastický polymer PP a 1% nezávadné přísady na spojení. To dělá z podlah CERAMIN robustní, odolný materiál podobný keramice, má však nižší hustotu a je výrazně lehčí a tenčí, (tloušťka jen 3 - 4,5mm). Má vinikající akumulační vlastnosti a je proto vhodný i pro podlahové vytápění.

Pořiďte si Německou kvalitní podlahu nebo nádherný obklad na stěnu, ze které nebudete moci odtrhnout oči. Takovou, která svou krásou předčí všechny ostatní, ale zároveň je nezávadná pro vaše zdraví a odolá i dětským hrám i kolečkovým židlím. Odolá také vysoké zátěži v obchodním prostoru, kanceláři ale i vodě v koupelně či sprše díky speciálním vodotěsným zámkům.. 

Svými vlastnostmi a odolností předčí vinylové podlahy, keramické obklady i dlažbu.

    

  Naše nabídka podlah nebo obkladů obsahuje tři modelové řady

            CERAMIN ENCORE SPC - CERAMIN UNIVERSE - CERAMIN VARIO


              1. PRÉMIOVÉ DESIGNOVÉ PODLAHY CERAMIN ENCORE SPC

PODLAHY ENCORE SPC JSOU VELMI ODOLNÉ. MŮŽETE JE POLOŽIT KAMKOLIV CHCETE A HLAVNĚ BEZ OBAV.

Venku prší a máte promočené boty? Rozlévají vaše ratolesti zvesela vodu při koupání? Nic z toho už vám vadit nebude. Díky  výjimečně odolným materiálům a preciznímu zpracování můžete podlahy ENCORE SPC umístit do kterékoliv místnosti.

 • Odolné  vůči velmi
  vysoké zátěži i vodě
 • Jednoduché na
  údržbu a nekloužou
 • Odolné vůči UV
  záření, tloušťka jen 4,5mm. Třída zátěže 33

DEKORY PODLAH CERAMIN ENCORE SPC

Prohlédněte si dekory, které vám nabízejí podlahy Encore SPC s ceraminovými deskami. Jde o nejkvalitnější výrobky na současném trhu. To se projevuje nejen jejich odolností, extrémní robustností a ekologií, ale také nádherným designem, který se bude vyjímat kdekoliv ve vašem domově. Encore SPC s sebou přináší dekor dřeva. Cena 999kč/m2 bez DPH

                 2. PRÉMIOVÉ DESIGNOVÉ PODLAHY CERAMIN UNIVERSE

KVALITA PODLAH UNIVERSE TKVÍ V PRECIZNÍM ZPRACOVÁNÍ A POUŽITÍ PRVOTŘÍDNÍCH MATERIÁLŮ

Unikátní kvalita podlah UNIVERSE je výsledkem kombinace inovativních voděodolných Ceraminových desek a pečlivého zpracování dekoru s povrchovou úpravou Sealtec+.

 • Odolná a trvalá,
  že ji můžete položit do chodby i kuchyně (neklouže)
 • Teplá a ekologická,
  že je vhodná do dětského pokoje i ložnice
 • Elegantní, praktická,
  že se hodí i do obývacího pokoje i koupelny, tloušťka jen 4,5mm. Třída zátěže 34

 DEKORY CERAMINOVÝCH PODLAH CERAMIN UNIVERSE

Prohlédněte si dekory, které vám nabízejí podlahy CERAMIN UNIVERSE s ceraminovými deskami. Jde o nejkvalitnější výrobky na současném trhu. To se projevuje nejen jejich odolností, extrémní robustností a ekologií, ale také nádherným designem, který se bude vyjímat kdekoliv ve vašem domově. CERAMIN UNIVERSE s sebou přináší dekor dřeva, kamene a formát velkých dlaždic. Cena 1.099kč/m2 bez DPH 

3. TENKÉ PRÉMIOVÉ OBKLADY A PODLAHY CERAMIN VARIO

Tato řada voduvzdorných obkladů a podlah se vyjímá svou tloušťkou (3mm) a moderními dekory, spojují se mezi sebou na vodotěsný spoj (Pero-Drážka).

Jsou určeny na pokládku na celoplošné přilepení na lepidlo na bázi (Mamuta). Mohou se lepit také na stávající dlažbu a obklady, umakart, plech a pod.

Montáž je velice snadná a zvládnete ji i svépomoci.

Můžete si vybrat z více formátů 642mm x 315mm, 780mm x 392mm, 1180mm x 392mm, Ceny od 799kč/m2 bez DPH 

CERAMINOVÉ PODLAHY A OBKLADY

Jsou kombinací nádherného designu dřeva, moderního betonu či kamene a praktické odolnosti materiálu na úrovni keramických podlah a obkladů. Vybírejte z rozmanitého vzhledu, který s vámi vydrží desítky let.

 100% recyklovatelné, SEAL-TEC+  Povrchová úprava, Odolnost proti UV záření.

 Vysoce zátěžové (třída zatížení 33 - 34,) Vhodné pro kolečkové židle, vhodné i do obchodních a kancelářských objektů. Odolnost proti smyku, Teplé na dotek, Příjemný zvuk v místnosti, Strukturovaný 3D povrch, odolnost vůči  vodě.

Podlahy i obklady z Ceraminu jsou v tloušťce jen 3 - 4,5mm, položíte zacvaknutím zámků plovoucím způsobem nebo plošným nalepením, velmi snadno i svépomoci bez  speciálního nářadí kamkoliv, do obýváku, ložnice, kuchyně, wellnes i koupelny, vstupní haly, komerčních prostor, atd. Ceramin vám snadno umožní rychle a efektivně změnit vzhled vašeho interiéru. 

Dají se na sucho položit nebo nalepit i na původní dlažby, parkety, obklady nebo umakart.

Použití: Nejen jako podlahy nebo na schody, ale také jako obklad stěn, krbů, renovace nebo obklad koupelny i jako renovace nábytku, obklad umakartu a pod..

        

                                             

                                          Video návod na pokládku Ceraminové podlahy


!!! Doporučujeme vybírat vždy podlahy i obklady přímo ve vzorkovně, vyhnete se zklamáním z případné odlišnosti barvy a designu, které na monitoru nebo v katalogu mohou zkreslovat !!! 

Pro vaší realizaci se může také hodit

https://www.artstyl.cz/gdpr/ “Naše webové stránky využívají technologie retargetingu od služby Sklik provozované společností Seznam.cz, a.s. Ta nám umožňuje ukázat návštěvníkům, kteří již projevili zájem o naše produkty, naše reklamy v reklamní síti společnosti Seznam.cz, a.s.“