CIHLOVÁ TERAKOTOVÁ DLAŽBA, CIHELNÁ DLAŽBA PŮDOVKA, PORTLANDSKÁ DLAŽBA S DEKOREM KAMENE, BETONOVÁ DLAŽBA. PLOTY A PLOTOVÉ STAVEBNICE.

cihlová dlažbaterakotová dlažbaCihlová dlažba

Dodáváme rustikální Portlandskou cihlovou dlažbu a pravou Terakotovou dlažbu, půdovku.

Portlandské dlažby jsou ručně vyráběny z nejlepších portlandských cementů, kameniva, říčních písků a minerálních pigmentů. Dokonale imitují starou ošlapanou cihelnou dlažbu tzv.půdovky, kamennou nebo dřevěnou dlažbu, dřevěná prkna a jiné.

Ručně vyráběná cihlová dlažba je dodávána v různých rozměrech a při správné instalaci je vhodná pro pokládku v interiéru i v exteriéru a může být i pojezdová  automobily.její dokonalý vzhled ji předurčuje pro rustikální a stylové projekty i pro památkově chráněné objekty.

Ceny Portlandské cihlové dlažby jsou cca 800kč/m2 bez DPH.

TERAKOTOVÁ DLAŽBA, ručně vyráběná - PÁLENÁ CIHLOVÁ DLAŽBA

Originální ,Anglická, ručně vyráběná, hlíněná TERAKOTOVÁ DLAŽBA.

Pro dlouhodobou ochranu a  údržbu dodáváme napouštěcí přírodní oleje a vosky a spec.prostředky pro údržbu a čištění kamene a terakoty.

Terakota, neboli doslova ,,pečená hlína", se ve stavebnictví používá po staletí. Je základem rustikálního a  Provence designu, v teplých a plných odstínech. Terakota po instalaci, olejové impregnaci, voskování a zejména užíváním, zraje jako víno a získává  luxusní patinu. Napouštěcímy oleji a vosky lze dosáhnout různých odstínů dlažby (medová, cihelná, atd.)

Terakotová, pálená, hlíněná dlažba je dodávána v rozměrech 340x340x25mm; 300x300x20mm; 200x200x20mm; nebo 300x200x20mm;

Dlažba PůdovkaCihlová Terakotová dlažba

 

 

Ceny těchto Terakotových dlažeb jsou  1.250 kč/m2 bez DPH.

 

 

Cihlová dlažbaCihlová dlažba PůdovkaBetonová dlažba pískovecTerakotová dlažba cihlováCihlová dlažba Půdovka cihlová dlažba.betonová dlažbadlažba KlinkerCihlová dlažba půdovkaCihlová dlažbaTerakotaCihelná dlažbaBetonová dlažbacihlová dlažbaDlažba SevilaCihlová terakotová dlažbaCihlové dlažbyCihlová podlahaCihlová dlažbaCihlová dlažba

 


Kontaktujte nás


UA-65672569-1