CIHLOVÁ TERAKOTOVÁ DLAŽBA, CIHELNÁ DLAŽBA PŮDOVKA, PORTLANDSKÁ DLAŽBA S DEKOREM KAMENE, BETONOVÁ DLAŽBA. PLOTY A PLOTOVÉ STAVEBNICE.

cihlová dlažbaterakotová dlažba

Dodáváme rustikální cihelnou dlažbu a Terakotovou dlažbu půdovky.

Portlandské dlažby jsou ručně vyráběny z nejlepších portlandských cementů, kameniva, říčních písků a minerálních barev. Dokonale imitují starou ošlapanou cihelnou dlažbu tzv.půdovky, dřevěnou dlažbu, prkna a jiné.

 

TERAKOTOVÁ DLAŽBA, ručně vyráběná - CIHLOVÁ DLAŽBA

Dodáváme, originální ,Anglickou, ručně vyráběnou pálenou TERAKOTOVOU DLAŽBU.

Pro dlouhodobou ochranu a  údržbu dodáváme napouštěcí přírodní oleje a vosky a spec.prostředky pro údržbu a čištění kamene a terakoty.

Terakota, neboli doslova ,,pečená hlína" se ve stavebnictví používá po staletí. Je základem rustikálního vzhledu v teplých a plných odstínech. Terakota po instalaci, impregnaci, voskování a zejména užíváním, zraje jako víno a získává svoji luxusní patinu.

PůdovkaCihelná Terakotová dlažba

 

Při správné pokládce je Portlandská dlažba vhodná i pro zatížení  automobily.

Dlažba je certifikovaná dle norem EU. Je mrazuvzdorná, vhodná pro interiéry a exteriéry, zdravotně a ekologicky naprosto nezávadná.

Dlažby jsou vyráběny v rozličných rozměrech a barevných dekorech.

Jsou vhodné i pro rekonstrukce památek UNESCO, jsou žádané při rekonstrukcích i novostavbách RD, restaurací, teras a nádvoří..

 

Ceny těchto portlandských a terakota dlažeb jsou mezi 800-1.250 kč/m2.

Záruka na mrazuvzdornost a barevnou stálost je až 45 roků.

 

Cihlová dlažbaDlažba PůdovkaDlažba pískovecTerakotová dlažba cihlováCihlová dlažba Půdovka cihelná dlažba.betonová dlažbadlažba KlinkerDlažba půdovkaCihlová dlažbaTerakota dlažbaCihelná dlažbaDlažba z umělého kamenecihlová dlažbaDlažba SevilaTerakota dlažba

 


Kontaktujte nás


UA-65672569-1