DEKORATIVNÍ STĚRKY TRACCE a ARTHE (Itálie) - originální náhrada betonových a epoxidových stěrek

23.07.2017 11:34

Představujeme exklusivní přírodní dekorativní stěrky TRACCE a ARTHE (Sicílie Itálie), které svou  originalitou a cenovou dostupností překoná drahé a pracné betonové a cementové  stěrky na trhu.

Nádherný Italský design a kvalita čistých přírodních materiálů (hašené vápno, křemičité mořské písky, pravé fotosensitivní přírodní pigmenty a vosky), předurčují tyto luxusní stěrky pro použití v rodiných domech, restauracích, galeriích, velnes provozech, v hotelových komplexech i ve zdravotnických zařízeních.

Díky svým jedinečným vlastnostem, voduvzdornost, paropropustnost, zdravotní nezávadnost, je vhodná i do koupelen, sprchových koutů, bazénů, kuchyní a do exteriérů.

U každého projektu dokáže navodit pocit luxusu, originality a nevšední přírodní krásy. Barevná škála a povrchová struktura je nevyčerpatelná. Vytvoříte povrch betonu, travertínu, plastické povrchy s hrubou i jemnou strukturou,efekty zkorodovaného plechu,efekty leštěných kovů, můžete do nich vložit nápisy, otisky dlaní apod.,  fantazii se meze nekladou.

Jeji aplikace je snadná a zvládne ji i zručný laik.

 

 

Otevřete si podrobnější informace (klikni zde)

 

Cementová stěrkaBetonová stěrkaCementová stěrka

—————

Zpět


Kontaktujte nás


UA-65672569-1