https://www.artstyl.cz

Ceraminové podlahy a obkladové velkoformátové panely              SLEVA - 21% (Platí do 20.12.2023)

12.10.2023

Máme pro vás v nabídce extra kvalitní Německé CERAMINOVÉ podlahy a obkladové panely, více než 100 vzorů v dekorech dřeva, betonových stěrek, kamenných dekorů, jsou na výběr v různých formátech třeba až 260cm.

PROČ ZVOLIT CERAMIN?

Jedná se inovativní podlahy a obklady, které jsou jako první svého druhu vyrobeny na unikátní nosné desce CERAMIN. Tyto podlahy a obkladové panely jsou ekologickým nástupcem vinylových podlah, neobsahují ftaláty, změkčovadla, ani jiné škodlivé látky.

CERAMIN je složen z přírodních minerálů. Hlavní složkou je kámen mastek a svým složením se velmi podobá keramice. Oproti ní má však nižší hustotu, také je výrazně lehčí a pružný.

CERAMIN je velmi robustní a odolný materiál, vhodný jako nosič pro podlahy nebo stěnové panely.

CERAMIN umí nahradit a předčí vinylové a laminátové podlahy, keramické obklady i dlažbu.

Pokud jste se rozhodli sami svépomoci položit podlahu nebo obložit koupelnu, kuchyň nebo jinou stěnu či nábytek, můžete použít tenké (3mm - 4,5mm) a lehké Ceraminové  podlahy nebo obkladové panely.

Nepotřebujete žádné profesionální nářadí ani zkušenosti. Stačí metr, tužka, odlamovací nůž.

Podlahy a obkladové panely z Ceraminu jsou vysoce odolné, vodovzdorné, tvarově stálé a ekologické. Mají po obvodu vytvořen speciální zámek, který nepropustí vlhkost ani vodu. Není potřeba řešit vyplnění spáry mezi jednotlivými obklady, což do budoucna eliminuje praskání spár a jejich znečištění. Obklady a dlažby z Ceraminu se lepí na lepidlo (třeba i Mamut) a lze ho instalovat také na staré obklady, dlažbu, umakart, atd. Jsou velmi vhodné i pro podlahové topení.

Navštivte naší vzorkovnu v Brně.

Uvedená sleva prodloužena do 20.12.2023 nebo do vyprodání zásob


https://www.artstyl.cz/gdpr/ “Naše webové stránky využívají technologie retargetingu od služby Sklik provozované společností Seznam.cz, a.s. Ta nám umožňuje ukázat návštěvníkům, kteří již projevili zájem o naše produkty, naše reklamy v reklamní síti společnosti Seznam.cz, a.s.“