https://www.artstyl.cz

Kamenné obklady z umělého kamene - SLEVA 20%

05.10.2023

 Máme pro vás  časově omezenou  AKCI  na kamenné obklady z umělého (technického) kamene

                             AKČNÍ SLEVA -20% prodloužena na objednávky jen do 31.11.2023

Pokud nechcete do budoucna řešit stárnutí, poškození a opakující se opravy fasády nebo plotu, komínu, atd., která trpí působením povětrnostních vlivů, obložte fasádu nebo interiér kamenými nebo cihlovými obklady z umělého kamene.

Tento obklad zajistí, že fasáda a také případná tepelná izolace fasády bude chráněná po mnoho roků a  nebudete se muset zabývat rekonstrukcí a opravami, prodloužíte a zvýšíte také funkčnost tepelné izolace, navíc Váš dům získá velmi působivý a osobitý vzhled.

Využití a životnost našich obkladů jsou prakticky neomezené a dáváme záruku až 45 roků na mrazuvzdornost a barevnou stálost obkladů..

O takto obloženou fasádu se nemusíte starat, stačí jednou za čas ostříkat povrch hadicí nebo vapkou. 

Umělý kámen je materiál známý již od 12. století našeho letopočtu. Můžete se sním setkat 

na mnoha i historických i moderních stavbách po celém světě.

Umělý kámen je lidově používaný název (nejedná se o žádný plastový výrobek), správně odborně je označován jako Rekonstituovaný přírodní kámen nebo Lisovaný přírodní kámen nebo Technický kámen.

Námi nabízené obklady z ,,umělého kamene" jsou běžně používány na obklady fasád, interiérů, plotů, opěrných zdí, saun, koupelen, obklady komínů a krbů atd. 

!!! Nedováme obklady z Číny a nekvalitní obklady s odlehčovadly z Polska !!!

A montáž? Tu zvládnete snadno i svépomoci nebo za pomoci řemeslníka, díky připraveným obkladovým prvkům pro snadnou montáž, se lepí na stavební lepidlo, které máme také k dispozici. Rádi vám s instalací poradíme.

U nás na vzorkovně můžete vybírat z více jak 300 typů. 

KAMENNÉ OBKLADY Z UMĚLÉHO KAMENE

https://www.artstyl.cz/gdpr/ “Naše webové stránky využívají technologie retargetingu od služby Sklik provozované společností Seznam.cz, a.s. Ta nám umožňuje ukázat návštěvníkům, kteří již projevili zájem o naše produkty, naše reklamy v reklamní síti společnosti Seznam.cz, a.s.“