•       Kamenné obklady

Obklady z přírodního kamene, obkladové panely z přírodního kamene, obkladový kámen.

Krása rostlého přírodního kamene je nenapodobytelná a každý projekt, který zahrnuje prvky z kamene je originální a velice vkusný.

Přírodní kámen je šperk vašeho interiéru i exteriéru, navozuje pocit luxusu, originality, tradice a bezpečí. Zvyšuje tepelnou a zvukovou izolaci staveb a chrání podkladové zdivo nebo izolaci před povětrnostními podmínkami.

Každému projektu dodá kamený obklad originální ráz a zvýší estetickou a užitnou hodnotu každé stavby.

Velmi dobře působí v moderních, tak ve stylových interiérech i exteriérech. Jako tradiční přírodní materiál s nezaměnitelnou krezbou se výborně kombinuje s ostatními přírodními materiály, jako jsou cihla, dřevo, sklo, kov, atd.

Přijďte si prohlédnout velký výběr kamenných obkladů, kamenných obkladových panelů, dlažeb z břidlice, pískovce, travertínu, žuly, andezitu, vápence, křemence, atd.

KAMENNÉ OBKLADOVÉ PANELY z naší nabídky jsou vyrobeny z přírodních ručně opracovaných kamenů. Jednotlivé kameny jsou pevně spojeny se skelnou nebo kovovou síťkou pro snadnou a rychlou instalaci a neomezenou životnost.

Tím vznikne přírodní obklad (,,kamený panel") ve formátu cca 55 x 15cm, 61 x 15,2cm nebo 60x20cm. Tloušťka obkladů je od 0,5cm až do 6cm.

Kamený obklad, díky svému danému formátu je velice jednoduše aplikovatelný i svépomoci, jako doplněk jsou dodávány i hotové rohové prvky.

Kamenné panely jsou dodávány ve tvaru tvaru Z, tak se zabrání viditelnosti spojů, nevzniká zbytečný odpad při instalaci a tím ušetříte peníze za kameníka a nevyhodíte spoustu nevhodných a zaplacených kamennů.

Ručním opracováním a odborným sestavením jednotlivých kamenů do hotových obkladových panelů, odpadá pro konečného uživatele, komplikovaná skladba a ruční zpracování jednotlivých surových kamenů.

Při obkladání klasickým lomovým kamenem vzniká velký odpad drahého materiálu a kvalitní montáž zvládne jen velmi zručný kameník, což stojí nemalé finanční prostředky a čas.

Kamenné obklady jsou vhodné pro obklad fasád, plotů, opěrných zdí, interiéru, krbů, bazénů, koupelen, atd.

NÁMI DODÁVANÉ KAMENNÉ OBKLADY jsou testovány a certifikovány pro bezpečnou montáž na výškové budovy i zateplené fasády díky speciální technologii uchycení k podkladu.


Mohlo by Vás také zajímat: Obklady z lisovaného (umělého) kamene

kamenný obklad Rula
kamenný obklad Rula
obkladový kámen břidlice
obkladový kámen břidlice
Kamenný obklad vápenec
Kamenný obklad vápenec
Kamenný obklad Břidlice
Kamenný obklad Břidlice
Obkladový kámen pískovec
Obkladový kámen pískovec
kamenný obklad
kamenný obklad