PŘÍRODNÍ KAMENNÁ DLAŽBA A PORTLANDSKÁ DLAŽBA, PLOTY Z TECHNICKÉHO KAMENE 

 PORTLANDSKÁ DLAŽBA

Portlandské dlažby jsou ručně vyráběny z nejlepších portlandských cementů, kameniva, říčních písků a minerálních pigmentů. Dokonale imitují starou ošlapanou cihelnou dlažbu tzv. půdovky, kamennou nebo dřevěnou dlažbu, dřevěná prkna a jiné.

Ručně vyráběná  dlažba je dodávána v různých rozměrech a při správné instalaci je vhodná pro pokládku v interiéru i v exteriéru a může být  pojezdová automobily. Její dokonalý vzhled ji předurčuje pro rustikální a stylové projekty i pro památkově chráněné objekty.

Ceny Portlandské  dlažby jsou cca 1.080 kč/m2 bez DPH.
PŘÍRODNÍ KAMENNÁ DLAŽBA

 Řezaná a formátovaná dlažba a obklady z přírodního kamene.


Dlažby a obklady z přírodního TRAVERTINU, VÁPENCE, PÍSKOVCE, BŘIDLICE, jsou luxusní a velmi praktické. Mohou být broušené, bubnované i leštěné.

Travertiny se vyznačují kresbou a luxusním povrchem který se na slunci nerozpaluje a neklouže, což je žádané hlavně ve vstupních halách, obývacích pokojích, kuchyních, kolem bazénů, v koupelnách, wellnes provozech, atd.

Pískovcová dlažba je neklouzavá a velmi příjemná díky svým teplým tónům.
Dlažby z břidlice jsou velmi vhodné do moderních projektů.

Dodáváme dlažby z přírodních kamenů i v tloušťce 3cm vhodné i pro pokládku na Rektifikační terče.Betonové ploty s hotovým obkladem - prefabrikovaná stavebnice oplocení

Dodáváme kompletně vyrobené vysoce odolné a stabilní ploty z technického (umělého) kamene s již hotovým designovým obkladem v provedení kamene nebo cihel.

Jedná se o stavebnici, která usnadňuje a zrychluje stavbu plotu.

Pod tento plot není potřeba budovat žádné betonové základy. Vyrobené sloupky se usadí do země a mezi sloupky se nasunou výplně do  požadované výšky. Mohou se kombinovat a doplnit s výplní ze dřeva, kovu, atd.

Design plotu je oboustranný a můžete si vybrat vzhled, dle našich dodávaných obkladů z technického kamene, což může být zajímavé pro vzhled celého projektu.

               Doporučujeme vybírat obklady a dlažby vždy osobně na vzorkovnách,

fotografie, katalogy a internet zkreslují skutečnou barevnost a nepoznáte kvalitu materiálů.

Pro Vaše projekty můžeme nabídnout také


https://www.artstyl.cz/gdpr/ “Naše webové stránky využívají technologie retargetingu od služby Sklik provozované společností Seznam.cz, a.s. Ta nám umožňuje ukázat návštěvníkům, kteří již projevili zájem o naše produkty, naše reklamy v reklamní síti společnosti Seznam.cz, a.s.“