Luxusní přírodní fasádní a interiérové barvy a stěrky CANDIS   (Itálie)

Dekorativní betonová (vápená) stěrka TRACCE (Itálie)

Stěrka  Micro Marmo Floor (Sicílie) Originální přírodní dekorativní stěrka na podlahy i stěny 

Betonová stěrkaCementová stěrka

 

V naší nabídce je více jak 1.000 variant  luxusních přírodních zemitých barev, odstíny tón v tónu, perleťové a kovové efekty, moderní i antický vzhled, dekorativní  stěrky, fasádní siloxanové nebo styren akrylátové barvy.

Produkty italské firmy CANDIS s patentovanou UV ochranou, se řadí mezi absolutní špičku  ve své kategorii ve světě a to hlavně svou kvalitou zpracování, použitých čistých přírodních materiálů a dlouhou životností.

 

Proto se velmi osvěčili při vnitřních a venkovních úpravách hotelů, restauracích, bank, bytů, rezidencí, zdravotnických zařínění, bazénů, saun, koupelen, na historických a moderních luxusních stavbách.

Dekorativní barvy značky ANTICHE TERRE FIORENTINE (Antické Zeminy Florentské ATF) patří mezi nejprodávanější dekorativní produkty ve své kategorii na světě.

Rozdíl proti konkurenci dokazují na významných projektech  po celém světě.

Svou výbornou pověst si drží hlavně svým Italským šarmem a originálním vzhledem, jednoduchou aplikací, kvalitou a trvanlivostí, vysokou UV ochranou, omyvatelností, zdravotní nezávadností, otěruvzdorností i příznivou cenou.

 Díky pravým přírodním pigmentům působí teple a přirozeně. Dokáží dodat každému projektu vijímečnost a luxusní vzhled.

 

    Dekorativní stěrka TRACCE (Itálie), dokonalá přírodní varianta betonové a polyuretanové stěrky

Přírodní pohledová stěrka TRACCE  je snadno i svépomoci aplikovatelná a dokáže věrohodně vytvořit vzhled pohledového betonu, travertínu, dekory a odstíny mosazi, mědi, zlata, stříbra, atd., nebo metalický vzhled, perleťové efekty, plastické povrchy a pod.

Stěrka TRACCE je vyrobena pouze z přírodních materiálů (vápno voda, přírodní pigmenty, keramický vosk), překonává  běžné   betonové  a priskyřicové stěrky, jak v jejich designu tak i cenou.Je velmi příjemná na dotek i na pohled.

Je zdravotně nezávadná, prodyšná, plně voduvzdorná a odolná proti otěru a  poškození. Lze ji aplikovat do interiéru, do sprchových koutů,  do bazénů, přímo na keramická umyvadla, obkladačky, na kov, také vhodná  do exteriéru. 

Můžete  za pomoci aplikačního nářadí (štětec, houba, váleček, kartáč, nerez.hladítko) vytvořit neomezené množství plastických povrchů a barevných variant s přírodnímy pigmenty nebo vytvořit hlazený beton.Celková tloušťka je cca 2mm.

Cena kompletního materiálu na vytvoření stěrky TRACCE cca 550-650,-/m2 bez DPH včetně nářadí na dekorování povrchuNávod:  aplikace dekorativní stěrky TRACCE.(klikni zde)

Video:   aplikace dekorativní   stěrky  TRACCE (klikni zde)

 

 

Stěrka s efektem vzácných kovů ARTHE Nobilis (Sicílie)

 

Dekorativní stěrka do koupelnybetonová stěrka

ARTHE Nobilis je absolutní novinka v dekorování povrchů těch nejluxusnějších projektů po celém světě.

Opravdový vzácný kov zlato, stříbro, paladium, bronz, platina  a pod.

Nanesením speciálního tekutého kovu a následným zaleštěním dosáhnete vizuelně i pocitově originální ůpravy, plastického tepaného vzácného kovu v celé jeho kráse a vlastnostech.

Cena materiálu ARTHE Nobilis cca 13.000,-/m2 bez DPH

 

Video: aplikace dekorací ARTHE NOBILIS efekt leštěných vzácných kovů (klikni zde)

 

 

 

Micro Marmo Floor (Sicílie) luxusní přírodní stěrka na podlahy a stěny

Micro Marmo Floor (Sicílie) je 100% přírodní a ekologický materiál který si nechce hrát na pryskyřicovou stěrku.

Je složen jen z přírodních materiálů z inertních mramorových částic. Inovativní složení se skládá z jednosložkového práškového materiálu, který umožňuje získat absolutně hladký a voduvzdorný povrch, který se používá jako vyrovnávací stěrka a zároveň jako dekorativní povrchová ůprava. Minerální složení umožňuje vytvořit kreativně dokonalý  a příjemný teplý povrch, který není porovnatelný vzhledově ani pocitově s umělou pryskyřicovou (epoxidovou) podlahou nebo stěnou. 

Nabízí neomezenou možnost dekorování podlah a stěn i ve složitých podmínkách interiérů, koupelen, velnes i saun, bez spojů a spár. Aplikaci lze zvládnout i svépomoci. Celková tloušťka je pouze cca 3mm.

Cena materiálu cca 1.800,-/m2 bez DPH

 

KATALOG:   Micro Marmo.pdf (9410724) (klikni zde)

Návod na aplikaci MICRO MARMO 05.pdf (2734196) (kikni zde)

Video:www.youtube.com (klikni zde)

 

Fasádní barvy CANDIS (Itálie) - čtyřstupňová aplikace pro dokonalost a dlouhou životnost

Značkové fasádní barvy Le Velature Fiorentine ESTERNE nebo SPIVER  PERFECTO mají originální přírodní vzhled a špičkovou kvalitu. Sluší moderním, historickým i rustikálním stavbám.

Pro svoji kvalitu a design, jsou často používány i  na památkách UNESCO (např šikmá věž v Pise), nebo na moderních stavbách po celém světě.

Siloxanové fasádní barvy CANDIS se řadí mezi absolutní špičku na trhu, jsou vysoce paropropustné, samočistící, odolné proti dešti, plísni a znečištění. V nabídce je také varianta Styren Acrylátová verze.

Fasádní barvy Spiver Perfecto jsou špičkou v oboru.Jejich elasticita pružnost  a odolnostje fantastická

Obsahují  pravé přírodní fotosensitivní pigmenty s nejvyšší odolností proti UV záření (nevyblednou).

Jsou samo omyvatelné, nepraskají a jejich neobyčejný vzhled a kvalita jso vyjímečné.

 Lze je snadno omývat i tlakovou vodou.

Nanáší se na připravený podklad (omítku, zateplovací systém a pod.)  ve čtyřech postupných technologických vrstvách, čímž je dosaženo vysoké odolnosti proti vyblednutí a dlouhé životnosti.

Barvy  CANDIS, zvládnete aplikovat snadno i svépomoci.

 

Katalog -  barvy CANDIS (Klikněte zde)

Video - Aplikace fasádních barev CANDIS (klikněte zde)

Video - Aplikaci interiérové barvy ETNIKA CANDIS (klikněte zde)

 

 

 


Fotogalerie: ITALSKÁ DEKORATIVNÍ BETONOVÁ STĚRKA, INTERIÉROVÉ A FASÁDNÍ BARVY

—————


Kontaktujte nás


UA-65672569-1