Luxusní přírodní fasádní a interiérové barvy CANDIS   (Itálie)

Dekorativní betonová stěrka TRACCE (Itálie) - cementová stěrka.

Kovová stěka ARTHE NOBILIS (Sicílie)  

Betonová stěrkaCementová stěrka

 

V naší nabídce je více jak 1.000 variant  luxusních přírodních zemitých barev, odstíny tón v tónu, perleťové a kovové efekty, moderní i antický vzhled, dekorativní betonové stěrky, fasádní siloxanové nebo styren akrylátové barvy.

Produkty italské firmy CANDIS s patentovanou UV ochranou, se řadí mezi absolutní špičku  ve své kategorii ve světě a to hlavně svou kvalitou zpracování, použitých čistých přírodních materiálů a dlouhou životností.

 

Proto se velmi osvěčili při vnitřních a venkovních úpravách hotelů, restauracích, bank, bytů, rezidencí, zdravotnických zařínění, bazénů, saun, koupelen, na historických a moderních luxusních stavbách.

Dekorativní barvy značky ANTICHE TERRE FIORENTINE (Antické Zeminy Florentské ATF) patří mezi nejprodávanější dekorativní produkty ve své kategorii na světě.

Rozdíl proti konkurenci dokazují na významných projektech  po celém světě.

Svou výbornou pověst si drží hlavně svým Italským šarmem a originálním vzhledem, jednoduchou aplikací, kvalitou a trvanlivostí, vysokou UV ochranou, omyvatelností, zdravotní nezávadností, otěruvzdorností i příznivou cenou.

 Díky pravým přírodním pigmentům působí teple a přirozeně. Dokáží dodat každému projektu vijímečnost a luxusní vzhled.

 AKCE ÚNOR 2018 (klikni zde)

    Dekorativní stěrka TRACCE, plnohodnotná náhrada betonové a cementové stěrky

Přírodní pohledová stěrka TRACCE  je snadno i svépomoci aplikovatelná a dokáže věrohodně vytvořit vzhled pohledového betonu, travertínu, dekory a odstíny mosazi, mědi, zlata, stříbra, atd., nebo metalický vzhled, perleťové efekty, plastické povrchy a pod.

Stěrka TRACCE je vyrobena pouze z přírodních materiálů (vápno voda, přírodní pigmenty, keramický vosk), překonává  cementové a  betonové stěrky, jak v jejich designu a kvalitě tak i cenou.

Je zdravotně nezávadná, prodyšná, plně voduvzdorná a odolná proti otěru a  poškození. Lze ji aplikovat do interiéru, do sprchových koutů,  do bazénů, přímo na keramická umyvadla, obkladačky, na kov, také vhodná  do exteriéru. 

Můžete  za pomoci aplikačního nářadí (štětec, houba, váleček, kartáč, nerez.hladítko) vytvořit neomezené množství plastických povrchů a barevných variant s přírodnímy pigmenty.

Cena kompletního systému stěrky TRACCE cca 550-650kč bez DPH/m2 včetně nářadí na dekorování povrchuNávod:  aplikace stěrky TRACCE.(klikni zde)

Video:   aplikace  stěrky  TRACCE (klikni zde)

 

 

Stěrka s kovým efektem ARTHE NOBILIS (Itálie)

 

Absolutní novinka v dekorování povrchů těch nejluxusnějších projektů po celém světě.

Opravdový vzácný kov zlato, stříbro, paladium, bronz, platina  a pod.

Namesením speciálního tekutého kovu a následným zaleštěním dosáhnete vizuelně i pocitově originální ůpravy, plastického tepaného vzácného kovu v celé jeho kráse a vlastnostech.

Video: aplikace dekorací ARTHE efekt koroze (Klikni zde) 

Video:aplikace dekorací ARTHE NOBILIS efekt leštěných kovů(klikni zde)

 

 

 

Fasádní barvy CANDIS (Itálie) - čtyřstupňová aplikace pro dokonalost a dlouhou životnost

Značkové fasádní barvy Le Velature a Antiche Terre Fiorentine ESTERNE, mají originální přírodní vzhled a špičkovou kvalitu. Sluší moderním, historickým i rustikálním stavbám.

Pro svoji kvalitu a design, jsou často používányi  na památkách UNESCO, nebo na moderních stavbách po celém světě.

Siloxanové fasádní barvy CANDIS se řadí mezi absolutní špičku na trhu, jsou vysoce paropropustné, samočistící, odolné proti dešti, plísni a znečištění. V nabídce je také varianta Styren Acrylátová verze.

Obsahují  pravé přírodní fotosensitivní pigmenty s nejvyšší odolností proti UV záření (nevyblednou).

Jsou samo omyvatelné, nepraskají a jejich neobyčejný vzhled a kvalita jso vyjímečné.

 Lze je snadno omývat i tlakovou vodou.

Nanáší se na připravený podklad (omítku, zateplovací systém a pod.)  ve čtyřech postupných technologických vrstvách, čímž je dosaženo vysoké odolnosti proti vyblednutí a dlouhé životnosti.

Barvy  CANDIS, zvládnete aplikovat snadno i svépomoci.

 

Katalog -  barvy CANDIS (Klikněte zde)

Video - Aplikace fasádních barev CANDIS (klikněte zde)

Video - Aplikaci interiérové barvy ETNIKA CANDIS (klikněte zde)

 

 

 


Kontaktujte nás


UA-65672569-1