CIHLOVÉ OBKLADY,CIHLOVÉ PÁSKY KLINKER A CIHLOVÁ DLAŽBA

Cihlové obkladové pásky -  cihlové obklady - terakotová, cihlová pálená dlažba.

Cihlové obkladové pásky jsou vyrobeny z lisovaného (rekonstituovaného) kamene, jsou mrazuvzdorné a barevně stálé, se zárukou až 45 roků. Vhodné pro obklad fasády, komínů, opěrných zdí, plotů, interiérů,saun,welnes, atd.

Nabízíme cca 50 druhů cihelných obkladových pásků i dlažeb, ke všem obkladovým páskům jsou dodávány rohové kusy. Barevně se dají mezi sebou různě kombinovat.

Velkou výhodou cihlových pásků z technického kamene oproti klasickým řezaným cihlám je nižší cenová dostupnost, snadnější údržba a prakticky neomezená životnost.

Obrovská škála barevných variant a tvarů. Kvalitní cihlové pásky z technického kamene, nelze rozpoznat od pálených cihelných pásků.

Tloušťka cihlových pásků 1,5-2,5cm váha cca 20kg/m2


CIHLOVÁ  DLAŽBA, CIHELNÁ DLAŽBA PŮDOVKA, PORTLANDSKÁ DLAŽBA, BETONOVÁ DLAŽBA.


Dodáváme rustikální Portlandskou cihlovou dlažbu a pravou Terakotovou dlažbu, půdovku.

Portlandské dlažby jsou ručně vyráběny z nejlepších portlandských cementů, kameniva, říčních písků a minerálních pigmentů. Dokonale imitují starou ošlapanou cihelnou dlažbu tzv.půdovky, kamennou nebo dřevěnou dlažbu, dřevěná prkna a jiné.

Ručně vyráběná cihlová dlažba je dodávána v různých rozměrech a při správné instalaci je vhodná pro pokládku v interiéru i v exteriéru a může být i pojezdová automobily.její dokonalý vzhled ji předurčuje pro rustikální a stylové projekty i pro památkově chráněné objekty.

Ceny Portlandské cihlové dlažby jsou cca 800kč/m2 bez DPH.TERAKOTOVÁ DLAŽBA, ručně vyráběná - PÁLENÁ CIHLOVÁ DLAŽBA

Originální ,Anglická, ručně vyráběná, hlíněná TERAKOTOVÁ DLAŽBA.

Pro dlouhodobou ochranu a údržbu dodáváme napouštěcí přírodní oleje a vosky a spec.prostředky pro údržbu a čištění kamene a terakoty.

Terakota, neboli doslova ,,pečená hlína", se ve stavebnictví používá po staletí. Je základem rustikálního a Provence designu, v teplých a plných odstínech. Terakota po instalaci, olejové impregnaci, voskování a zejména užíváním, zraje jako víno a získává luxusní patinu. Napouštěcímy oleji a vosky lze dosáhnout různých odstínů dlažby (medová, tmavě oranžová, atd.)

Terakotová, pálená, hlíněná dlažba je dodávána v rozměrech 340 x 340 x 25mm; 300 x 300 x 20mm; 200 x 200 x 20mm; nebo 300 x 200 x 20mm;
Betonové ploty s hotovým obkladem - stavebnice

Dodáváme kompletně vyrobené ploty z technického (umělého) kamene s již hotovým obkladem v provedení kamene nebo cihel.

Jedná se o stavebnici, která usnadňuje a zrychluje stavbu plotu. Pod tento plot není potřeba budovat základy. Připravené sloupky se zakopou do země a mezi sloupky se nasunou výplně do vámi požadované výšky. Mohou se kombinovat s výplní ze dřeva, kovu, atd.

Design plotu je oboustranný a můžete si vybrat vzhled, dle našich obkladů z technického kamene.

Cihlový pásek Klinker
Cihlový pásek Klinker
Cihlový obklad
Cihlový obklad
Cihlový pásek z umělého kamene
Cihlový pásek z umělého kamene
Cihlová dlažba
Cihlová dlažba
Půdovka
Půdovka
Cihlová dlažba Portlandská
Cihlová dlažba Portlandská
Terakotová pálená dlažba
Terakotová pálená dlažba
Betonový plot-stavebnice
Betonový plot-stavebnice