DEKORATIVNÍ ITALSKÉ  STĚRKY NA STĚNU I PODLAHU -  LUXUSNÍ INTERIÉROVÉ A FASÁDNÍ BARVY

...

Luxusní, přírodní, fasádní a interiérové barvy a stěrky z Itálie


V naší nabídce je více jak 1.000 variant luxusních přírodních zemitých barev, odstíny tón v tónu, perleťové a kovové efekty, moderní i antický vzhled, dekorativní podlahové a stěnové  stěrky, fasádní siloxanové  barvy, omítky a stěrky.


Produkty Sicilské firmy SPIVER s patentovanou UV ochranou, se řadí mezi absolutní špičku ve své kategorii ve světě a to hlavně svým neobyčejným designem, kvalitou zpracování, použitých čistých přírodních materiálů, dlouhou životností,snadnou aplikací a ochranou proti viblednutí a stárnutí.


Výrobky ARTHE se velmi osvěčili při vnitřních a venkovních úpravách moderních hotelů, restauracích, bank, bytů, rezidencí, zdravotnických zařínění, bazénů, saun, koupelen, i na historických a památkových objektech zařazených na seznamu UNESCO.

Dekorativní barvy značky ARTHE patří mezi nejprodávanější dekorativní produkty ve své kategorii na světě.

Svou výbornou pověst si drží hlavně svým Italským šarmem a originálním vzhledem, jednoduchou aplikací, kvalitou a trvanlivostí, vysokou UV ochranou, omyvatelností, zdravotní nezávadností, otěruvzdorností, přírodním složením i příznivou cenou.

Díky pravým přírodním fotosenzitivním pigmentům a mořskému písku působí teple a přirozeně. Dokáží dodat každému projektu originalitu a luxusní vzhled.


Video aplikace interiérové a fasádní barvyRUST-STYLE

v dekoru mědi. Existuje ve více jak  30 odstínech kovů.

Micro Marmo Floor  (Sicílie)

luxusní přírodní dekorativní stěrka na podlahy a stěny

 

Micro Marmo  (Sicílie) je 100% přírodní a ekologický materiál který si nechce hrát na pryskyřicovou ani betonovou stěrku.

Je složen z přírodních materiálů, z inertních mramorových částic. Inovativní složení se skládá z jednosložkového práškového materiálu, který umožňuje získat absolutně hladký a voduvzdorný povrch, který se používá jako vyrovnávací stěrka a zároveň jako dekorativní povrchová ůprava. Minerální složení umožňuje vytvořit kreativně dokonalý a příjemný teplý povrch, který není porovnatelný vzhledově ani pocitově s umělou pryskyřicovou (epoxidovou)  podlahou nebo stěnou.

Nabízí neomezenou možnost dekorování podlah a stěn i ve složitých podmínkách interiérů, koupelen, velnes i saun, podlahového topení, bez spojů a spár. Aplikaci lze zvládnout i svépomoci,zhlédněte video níže.

Celková tloušťka je pouze cca 2- 3mm.

Cena kompletního materiálu cca 1.300-1.800kč/m2 bez DPH

Otevřete si katalog stěrky Micro-Marmo

Otevřete si návod na aplikaci stěrky MICRO-MARMO

Zhlédněte video s aplikací stěrky MICRO MARMODalší sortiment pro  vaší realizaci