Mramorová přírodní stěrka na podlahu i stěny
Mramorová přírodní stěrka na podlahu i stěny

ITALSKÉ DEKORATIVNÍ, BETONOVÉ STĚRKY NA STĚNU A PODLAHU, LUXUSNÍ INTERIÉROVÉ A FASÁDNÍ BARVY


Luxusní, dekorativní, fasádní a interiérové barvy stěrky Itálie(Sicilie)


V naší nabídce je více jak 1.000 variant luxusních přírodních zemitých barev, odstíny tón v tónu, perleťové a kovové efekty, vzhled rezavého plechu, moderní i antický vzhled, dekorativní podlahové a stěnové  stěrky, fasádní siloxanové  barvy, omítky a stěrky.


Produkty Sicilské firmy SPIVER s patentovanou UV ochranou, se řadí mezi absolutní špičku ve své kategorii ve světě a to hlavně svým neobyčejným designem, kvalitou zpracování, použitých čistých přírodních materiálů, dlouhou životností, snadnou aplikací a ochranou proti blednutí a stárnutí povrchu.


Výrobky SPIVER se velmi osvěčili při vnitřních a venkovních úpravách moderních hotelů, restauracích, bank, bytů, rezidencí, zdravotnických zařínění, bazénů, saun, koupelen, i na historických a památkových objektech zařazených i na seznamu UNESCO.

Dekorativní barvy značky ARTHE patří mezi nejprodávanější dekorativní produkty ve své kategorii na světě.

Svou výbornou pověst si drží hlavně svým Italským šarmem a originálním vzhledem, jednoduchou aplikací, kvalitou a trvanlivostí, vysokou UV ochranou, omyvatelností, zdravotní nezávadností, otěruvzdorností, přírodním složením i příznivou cenou.

Díky pravým přírodním fotosenzitivním pigmentům a mořskému písku působí teple a přirozeně. Dokáží dodat každému projektu originalitu a luxusní vzhled.


 

Luxusní, přírodní, dekorativní stěrka na podlahy a stěny.

   MICRO MARMO floor. Snadná aplikace i svépomoci.

 

Dekorativní stěrka MICRO MARMO Floor (Sicílie)

je 100% přírodní a ekologický materiál který si nechce hrát na umělou pryskyřicovou ani betonovou stěrku.

Nabízí neomezenou možnost dekorování podlah a stěn i ve složitých podmínkách interiérů, koupelen, velnes  i saun, za kuchyňskou linkou, podlahového topení, bez spojů a spár.

Dekorativní stěrka Micro Marmo je materiál určený pro vnitřní použití veřejných i soukromých prostor. Poskytuje úžasný pocit pohodlí, který nikdy není srovnatelný se ,,studenými" a umělými povrchy ze syntetické epoxidové pryskyřice. Nabízí možnost vytvářet neomezené řešení na povrchu podlahy a stěny bez spojů i spár, které přinášejí skvělý vizuální výsledek i jedinečnou originalitu.

S produktem Micro Marmo lze docílit nekonečné řešení od stěny ke stěně i celopodlahové povrchy s vysokým důrazem na design a originálnost, které uspokojí všechny současné potřeby moderní architektury. Aplikuje se  hladítkem z nerezové oceli, které umožňuje vytvořit na povrchu různé kaverny. Nekonečný počet dekorativních efektů zajistí nádherné povrchy v jakémkoliv stylu, od klasického vzhledu s hladítkem Spatolato, Contemporary, Favignana, Beton efect až po dekor se šablonou Maiolica, atd.

Prémiový povrch Micro Marmo se přizpůsobí jakémukoliv designovému prostředí, např. hotelovým pokojům, vestibulům, barům a restauracím, velnes centrům, obchodům, prodejnám, kancelářím nebo apartmánům, včetně koupelen a sprchových boxů. Má schopnost přizpůsobit se povrchové úpravě v matném i lesklém provedení.
Tento výrobek může být doplněn speciálními přídavky drahých kovových nebo perleťových komponentů. Dekorativní stěrka Micro Marmo je dostupná v široké škále barev a to ve více než 150 barevných odstínech, či barevných variant.

Nízká tloušťka nanášené vrstvy, která je variabilní na 2 - 3 mm je předurčena pro vynikající mechanickou odolnost a odolává poškrábání. Micro Marmo vyniká jako alternativa k tradičním kachličkám pro obklady koupelen, vnitřních sprch, saunových místností, kuchyní, podlah apod., přičemž má schopnost překrytí trhlin. S použitím speciálního základního nátěru Micro Marmo Primer lze aplikovat dekorativní stěrku Micro Marmo na jakýkoli povrch, dokonce i přímo na obklady, dlaždice, kachličky a keramiku bez nutnosti odstranění stávajících obkladů.

Tento produkt nemá absolutně žádný problém s podlahovým vytápěním. Nevzniká při něm riziko přehřátí se vznikem prasklin. Důležité je použít správnou sklolaminátovou síťku.

Pro trvanlivost a odolnost povrchu se na závěr realizace aplikuje dvouvrstvá ochrana dvousložkové polyuretanové transparentní vrstvy laku Matt Protector 2K.

Cena kompletního materiálu pro aplikaci stěrky MICRO MARMO  cca 1.850kč/m2 bez DPH


Katalog stěrky MICRO MARMO Floor

Otevřete si návod na aplikaci stěrky MICRO-MARMO Floor

  Video s aplikací stěrky MICRO MARMO Floor SPATOLATO EFFECT

Video s aplikací stěrky MICRO MARMO Floor BETON EFFECT

Video s aplikací stěrky Micro Marmo Floor   MAIOLICA EFFECT

Video s aplikací stěrky Micro Marmo Floor FAVIGNANA EFFECT

Video s aplikací stěrky Micro Marmo Floor CONTEMPORARY EFFECT


Pro vaše realizace a projekty se může také hodit

                      (otevři odkazy níže)

Italské interiérové a fasádní siloxanové barvy a omítky s přírodními fotosensitivními pigmenty
Italské interiérové a fasádní siloxanové barvy a omítky s přírodními fotosensitivními pigmenty
Italská dekorativní cementová stěrka Micro Marmo s dekorem Maiolica
Italská dekorativní cementová stěrka Micro Marmo s dekorem Maiolica

Prohlédněte si realizace dekorativních barev a stěrek