Obklady z přírodního kamene, obkladový kámen, kamenná dlažba.

 

 kamenné obklady STONEPANELobkladový kámen

Na vybrané obklady z přírodního kamene, sleva 10%

(platí od 25.8.2017 do 31.10.2017) nebo do vyprodání zásob.

 

Krása rostlého přírodního kamene je nenapodobytelná a každý projekt, který zahrnuje prvky z  kamene je originální a velice vkusný.

Přírodní kámen navozuje pocit luxusu, originality, tradice  a  bezpečí. Zvyšuje tepelnou a zvukovou izolaci staveb a chrání podkladové zdivo nebo izolaci před povětrnostnímy vlivy.

Každému projektu dodá kamenný obklad kouzelný a nezaměnitelný ráz a zvýší estetickou a užitnou hodnotu každé stavby.

Velmi dobře působí jak v moderních, tak ve  stylových interiérech i exteriérech. Jako tradiční přírodní materiál s nezaměnitelnou kresbou se výborně kombinuje s ostatními přírodními  materiály, jako jsou cihla, dřevo, sklo,kov, atd.

 

Přijďte si  prohlédnout velký výběr kamenných obkladů, kamenných obkladových panelů, dlažeb  z  břidlice, pískovce, travertínu, žuly, andezitu, vápence, křemence, atd.

 

 

 KAMENNÉ OBKLADY z naší nabídky jsou vyrobeny z přírodních ručně opracovaných  kamenů. Jednotlivé kameny jsou pevně spojeny se skelnou nebo kovovou síťkou pro snadnou a rychlou instalaci a neomezenou životnost.

Tím vznikne  přírodní obklad (,,obkladový panel")  ve formátu cca 55 x 15cm, 61 x 15,2cm nebo 60x20cm. Tloušťka obkladů je od 0,5cm až  do 6cm. Obklad díky svému formátu je velice jednoduše aplikovatelný i svépomoci, jako vhodný  doplněk jsou dodávány i hotové rohové prvky.

Kamenné panely jsou dodávány ve tvaru  tvaru Z, tak se zabrání viditelnosti spojů,nevzniká zbytečný odpad při instalaci,a tím ušetříte peníze za kameníka a nevyhodíte spoustu nevhodných a zaplacených kamennů.

 

Ručním opracováním a sestavením ve výrobě jednotlivých přírodních kamenů do hotových obkladových panelů, odpadá pro konečného uživatele, komplikovaná skladba a ruční zpracování jednotlivých surových kamenů. Při obkladání neopracovaným lomovým kamenem vzniká velký odpad drahého materiálu a kvalitní  montáž zvládne jen velmi zručný kameník, což stojí nemalé finanční prostředky a čas.

Kamenné obklady jsou vhodné pro obklad fasád, plotů, opěrných zdí, interiéru, krbů, bazénů, koupelen, atd.

 

 

NÁMI DODÁVANÉ KAMENNÉ OBKLADY  jsou testovány a certifikovány pro bezpečnou montáž na výškové budovy i  zateplené fasády díky speciální technologii uchycení k podkladu.

 

Břidlicové obklady multicolourkamenné obklady kamenný obklad břidlice černá Obklad z břidlice BlackObkladový kámen černý rusticalBřidlicový obklad Black and rusty slateObklad quarzitKamenný obklad  Quarzite greenkamenný obklad zlatý quarzitobkladový kámen   rustyobkladový kámen  white panelskamenný obklad břidlicekamenný obklad  quarzit yvorykamenný obklad bílý

Bukovinka - Obklad fasády přírodní kámen ARTSTYL

Fasádní obklad z přírodního kamene - BukovinkaObkladový kámen  Bukovinka

kamenný obkladfasádní obkladykamenný obklad na krbkamenný obkladobklad z přírodního kamenekamenný obkladkamenný obkladFasádní obkladyObkladový kámen

fasáda z kamenekámen na fasádu

KAMENNÁ DLAŽBA,  TRAVERTIN, VÁPENEC, MRAMOR, PÍSKOVEC ...

Dlažby a obklady z přírodního TRAVERTINU ,VÁPENCE a PÍSKOVCE jsou luxusní a velmi praktické. Mohou být broušené a leštěné. Travertin je díky své nádherné barevnosti hojně používán do projektů a  rezidencí po celém světě.

Vyznačují se kresbou a luxusním povrchem který se na slunci nerozpaluje a  neklouže, což je žádané hlavně ve vstupních halách,obývacích pokojích, kuchyních, kolem bazénů, v koupelnách ,velnes provozech, atd.

 

 dlažba travertinTravertinTravertinová dlažbaTravertin dlažbatravertinový obkladTravertinová dlažbaTravertinová dlažbaDlažba travertinkamenná dlažba Travertinová dlažbaObklad TravertinTravertinová dlažbakamenná dlažbaPískovcová dlažbaDlažba Pískovec


Fotogalerie: OBKLADY Z PŘÍRODNÍHO KAMENE FASÁDA - INTERIÉR

/album/fotogalerie-obklady-z-prirodniho-kamene-fasada-interier/fireplaces-summer-stream-stone-jpg3/
/album/fotogalerie-obklady-z-prirodniho-kamene-fasada-interier/n3002steny-jpg1/
/album/fotogalerie-obklady-z-prirodniho-kamene-fasada-interier/n3002steny-4-jpg2/
/album/fotogalerie-obklady-z-prirodniho-kamene-fasada-interier/n3002wellness-5-jpg3/
/album/fotogalerie-obklady-z-prirodniho-kamene-fasada-interier/a5-jpg1/
/album/fotogalerie-obklady-z-prirodniho-kamene-fasada-interier/a6-jpg1/
/album/fotogalerie-obklady-z-prirodniho-kamene-fasada-interier/a11-jpg1/
/album/fotogalerie-obklady-z-prirodniho-kamene-fasada-interier/a14-jpg1/
/album/fotogalerie-obklady-z-prirodniho-kamene-fasada-interier/a15-jpg1/
/album/fotogalerie-obklady-z-prirodniho-kamene-fasada-interier/a16-jpg1/

—————


Kontaktujte nás


UA-65672569-1