Obklady z umělého kamene - obkladový kámen COPIEDR (Španělsko)

Rustikální obklad

Dovážíme nejkvalitnější originální obklady a dlažby z umělého (technického) kamene na světě, od největšího výrobce COPIEDR, který udává designové trendy.

Mimořádná nabídka luxusních obkladů, nerozeznatelných od přírodních kamenů. Vyjímečná kvalita, mrazuvzdornost a barevná stálost, se zárukou až 45 roků a neomezenou životností.

Tyto parametry předurčují obklady COPIEDR k instalaci na všechny projekty od sádrokartonů přes fasády, opěrné zdi, komíny, krby, bazény, ploty, atd.

Více jak 50 typů a nepřeberné množství barevných odstínů kamenných obkladů a cihlových pásků, umožní dodat každému interiéru nebo fasádě neskutečný pocit luxusu, bytelnosti a originality.

Použití jako fasádní obklad, obklady opěrných zídek, plotů, komínů, krbů, stěn interiéru, hotelů, altánů, bazénů, koupelen a pod.

Realizací obkladů z umělého kamene, ochráníte fasádu před vlivy počasí a tím prodloužíte  životnost podkladového zdiva i zateplení. Zároveň obklady díky svému složení a masivnosti, zvýší tepelnou a zvukovou izolaci celé stavby.

Program COPIEDR GREEN a COPIEDR WOOD je určen k tvoření zahrad, teras i interiérů.

Obsahuje dlažby a obklady v provedení imitace dřeva a kamene, které jsou svou dokonalostí k nerozeznání od pravých dřevin a kamenů. Vyznačují se neomezenou životností, jsou mrazuvzdorné a bezůdržbové.

 

Otevřete katalogy COPIEDR

Katalog obkladů COPIEDR:catalogo (klikněte zde)

Katalog  luxusní zahradní a terasové dlažby:atalogo-green/green_en/index_en.html (klikněte zde)

 

Montážní pokyny pro lepení obkladů z umělého kamene a keramiky.pdf (1,5 MB) (klikněte zde)

 

fasádní kamenný obklad Provence obkladobklad Provencefasádní obkladyObkladový kámenCihlový pásekCihlové páskykamenný obkladcihlový obkladObklad z kamenebetonový obklad kámen na fasádukrbový obkladinteriérový obkladkámenkamenný obkladcihlový pásekobklad z umělého kamenekoupelnové obkladyFasáda z kameneobklad z umělého kamenekrby obklad z betonustyl provencefasádní obkladinteriérový obkladbetonový plotKamenný plotrustikální obklad

 

Ecopiedra AustriaObklad umělý kámenObklad kámenFasádní obkladyFasádní obkladyFasádní obklad EcopiedraObkladový kámenObkladový kámenFasádní obkladyObkladový kámenkamenné obkladyFasádní obkladfasádní obkladyProvance obkladobkladový kámen
 


Kontaktujte nás


UA-65672569-1