Fasádní a interiérové obklady z umělého (technického) kamene - dokonalá imitace přírodního kamene, obkladové cihlové pásky na fasádu i do interiéru.  

Umělý kámenObklad kámen                    

 

Nejširší nabídka v Brně, cca 250 druhů a barevných variant obkladů z umělého (technického) kamene.

50 typů cihlových pásků a obkladů Klinker, dlažby a doplňky z umělého kamene, naší i zahraniční výroby .

 

Obklady z umělého (technického) kamene v imitaci přírodního kamene

Tloušťka těchto obkladů  je dle typu 2-10cm, váha cca 30-60kg/m2.

Cihlové obkladové pásky.

Tloušťka pásků od 1,2-2,5cm váha cca 20-25kg/m2

  

,,Umělý kámen",je pouze lidově používaný výraz.

Odborný název pro takové výrobky je (technický kámen, rekonstituovaný kámen nebo opracovaný lisovaný přírodní kámen).

Jedná se o čistý přírodní materiál, technologicky upravený přírodní kámen se zpracuje na  materiál s vinikající odolností proti mrazu a povětrnostním podmínkám a s dlouhou životností..

Fasáda obložená obklady z umělého (technického)  kamene je dlouhodobě chráněná proti vodě, větru a UV záření. Obklady chrání izolaci fasády a nezanedbatelně zvyšují její tepelnou a zvukovou funkci.

Obklady a dlažby z umělého kamene jsou vyráběny ručně z přírodních materiálů.

Přírodní kamen, který je rozemlet na segment a poté je spojen s přírodním portlandským cementem a pryskyřicí, zhutněn do forem a ručně probarven pravými přírodními pigmenty. Tím je dosaženo v některých parametrech lepších vlastností než má běžný těžený kámen. Hlavně lze z takto upraveného kamene vytvářet neomezenou škálu tvarů a barevností, nerozeznatelných od rostlých kamenů.

Obklady a dlažby z umělého  kamene jsou již stovky let (první novodobé záznami jsou z Francie r. 1138) používany po celém světě, jak v přímořských, městských i horských destinacích.

Kvalita zpracování a design námi dodávaných obkladů a dlažeb, jsou na nejvyšší úrovni. Jsou vyráběny jen z vysoko jakostních materiálů a neobsahují odlehčovadla ani sádru, což by negativně ovlivňilo kvalitu obkladů.  

Záruka 10- 45 roků na mrazuvzdornost a barevnou stálost. Životnost obkladů je  neomezená.

               !!!  NENABÍZÍME  OBKLADY Z POLSKA A ČÍNY  !!!

Obklad fasády z umělého kamene, Vám zaručí po desítky let, že fasádu nebudete muset přetírat a opravovat, zároveň tyto obklady chrání podkladové zdivo nebo izolaci před poškozením a stárnutím. Zvyšují izolaci fasády proti přehřívání nebo promrzání a zvyšují hlukovou izolaci. Zároveň působí esteticky a každé stavbě i interiéru dodají nádech luxusu, originality a zvyšují hodnotu nemovitosti. 

Hlavní přednosti našich obkladů:

Minimální nasákavost, mrazu vzdornost, nezachytává mech a plísně, snadnější opracovatelnost, nižší hmotnost než klasický rostlý kámen a tím není nutné dodatečné mechanické kotvení obkladů, vysoká životnost, příznivější cena a podstatně rychlejší a levnější instalace, kterou je možno zvládnout i svépomoci, oproti práci s rostlým kamenem.

Použití je neomezené:

                                -obklady fasád (i na zateplovací systémy)

                                -obklady komínů,podezdívky,opěrné zdi

                                -obklady v interiérech, bazénech, saunách a koupelnách

                                -obklady krbů, barových pultů ,atd.

                                -dlažba v interiérech a exteriérech.

 

Pro instalaci obkladů  z umělého kamene potřebujete pouze:

Hloubkovou penetraci na natření podkladové omítky nebo zdiva, flexibilní lepidlo třídy C2 TE-S1, řezačku s diamantovým kotoučem na tvarovou úpravu obkladů, nebo stolní el. řezačku s diamantovým kotoučem.

Na konečnou úpravu v exteriéru, doporučujeme použít hybrofobní nátěr proti výkvětům, ušpinění a ochraně, ( není podmínkou, oproti přírodnímu kameni, kde je nutno tento nátěr obnovit min. každé dva roky).

Doporučujeme  použít hybrofobní nátěr REPESIL, který je Evropskou špičkou, nebo NANO ochranu (možno zakoupit u nás)

Cenová relace obkladů z umělého kamene i s instalací je zhruba o 1/2 až 2/3 nižší, než u přírodního neopracovaného kamene nebo pálených klinker cihlových obkladů.

AKCE  OBKLADY(klikněte zde) 

 

Otevřete si odkazy na jednotlivé typy obkladů z umělého kamene:

* Obklady z umělého(rekonstituovaného) kamene COPIEDR (Španělsko) -KATALOGY (klikněte zde)

* Obklady z umělého kamene Magice -KATALOG (klikněte zde)

* Obklady z umělého kamene Chelse - KATALOG (klikněte zde)

* Obklady a dlažby z umělého kamene WILD (klikněte zde)

* INSPIRACE-OBRÁZKY realizací obkladů z umělého kamene (klikněte zde)

Kamenný obklad-Provensálský obklad cihlové obkladyVenkovní obklady z umělého kameneObklad Provencefasáda z kamenefasádní obklad z kamenefasádykamenný obklad do koupelnyobklad z umělého  kamenefasádní obklad z umělého kamenefasády - kamenný obklad obklad na fasáduinteriérový obklad z umělého kamenefasádní kamenný obkladKamenné obkladyPortlandská dlažba Montana obklady z umělého kameneObklad z umělého kameneObklad ProvanceInteriérové obklady Provance

Cihlové páskyFasádní obklady z umělého kamene Cihlové pásky klinkerfasádní obklady z umělého kamenefasádaKamenné obklady Obklady  z umělého kamenefasádní obkladykrbové obkladyumělý kámen-obkladObklad z umělého kameneumělý kámen Brno obkladyfasády brnofasády BrnoCihlové pásky - obkladObklad z umělého kamene Shale

Obklad z umělého kamenekamený obklad  na krbObklad na fasádukamený obklad interiérovýCihlový pásek Cihlové pásky - cihlová fasádaCihlový obklad - pásky klinkerKamenný obklad SHALE a betonová dlažba ShaleCihlový obklad OLD BRICK 


Kontaktujte nás


UA-65672569-1